Skocz do zawartości

Wlasnie jestem po Tuningu mojej F na model FS !!!


Andi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ziomki!! bojkotujcie tego goscia z kalisza to oszust: patrzcie http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=17277 ceny ma atrakcyjne ale co z tego; polecam tego goscia (starszy pan, odpisuje super na mejle, nawet mi na zdjeciu wymiary naniosl, bez problemu mowi ze wymieni poczta jak nie bedzie pasowac, oczwyscie na moj koszt): http://www.owiewki.pl/tuning.html , ceny o 100zl wyzszy niz u kalisza ale chyba bardziej warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

wlasnie mam krotka przerwe w garazu - rozmontwalem caly tyl b12, za chwile ide ciac chlapacz. przy demontazu plastikow okazalo sie ze brakuje mi paru takich klipsów ktore przyciskaja plastik do nadkola. te klipsy maja taka wlaciwoac ze jak nacisnie sie ich srodek to wychodzą i na odwrót. czy ktos wie gdzie takie cos mozna kupic?? brakuje mi wiekszosci :/

 

oto fragment opisu zdejmowania tylu po angielsku dotyczacy tych klipsow: "There are six small plastic clips attaching the underside of the tail section to the fender. Take a small allan wrench to press the center of the clips in, then pull them out. Now carefully pull the tail section back a little and up."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka srednica ??

 

jak okolo 6mm to pasuja takie jak sa montowane w skodzie !!!!!!! sa takie same .

 

albo od forda trzymaja gumowa pletwe przy zderzaku na dole ,

 

w Hondzie za 1 sztuke chca 2 € 8O i tez dobieralem w Polsce jak bylem .

 

 

jak wiekrza to sa w sklepie motoryzacyjnym takim zwyklym !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi, podzwoń po larsonach... ewnetualnie wpadnij do Wa-wy i popytaj w serwisach moto. Pewnie bedą kosztowały po 2 -5 zł, ale chyba warto. Takie żeczy mają też na bazarach. W styczniu będzie bajzel w łodzi, to można zajrzeć. Ja się wybieram, żeby zakupić trochę "oryginalnych" (znaczy tak wyglądających) śrub, którymi jest skręcana owiewka...

 

A co do Kalisza, to pogadaj z Dominikiem - on tam wszystko robił i był zadowolony...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry namiar! Mają tam folie karbonową! Ponieważ mam plana jak ładnie "upiększyć" ramę (mam trochę porysowaną) więc skontoktuję się z gościami i dowiem się, do jakiej temp. jest wytrzymała - oklei się ramę i będę miał... ramę karbonową!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry namiar! Mają tam folie karbonową! Ponieważ mam plana jak ładnie "upiększyć" ramę (mam trochę porysowaną) więc skontoktuję się z gościami i dowiem się, do jakiej temp. jest wytrzymała - oklei się ramę i będę miał... ramę karbonową!

 

kolo karbonu to to nawet nie lezalo... IMHO wioska. Albo poszukac normalnego karbonu, albo spolerowac, albo dac do proszku itp. itd. Ja tam bym polerowal, bo lubie polerke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...