Skocz do zawartości

alternatywa dla KTM DUKE 690 - poszukiwana


Rekomendowane odpowiedzi

Husqvarna TR650 Strada. Silnik z BMW F650GS/CS/G650GS. Nie wiem jak z jego dostępnością, bo był produkowany praktycznie tylko 2 lata, potem Huskę KTM kupił. Tak MT-03 ma silnik z XT660. Sprzęt też fajny, najbardziej zbliżony do Duke'a. Pamiętaj, ze Duke wazy te 149 kg ale na sucho.

 

 

Tapatalk for iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahę MT 03 mimo sporej wagi bralem pod uwagę, ale ja mam 180 cm wzrostu, cholernie długie nogi. Siedzenia MT 03 ma nisko,

Dzięki, poczytam o Husqvarna TR650 Strada, ciekawy sprzęt się wydaje na pierwszy rzut oka.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem i czytelnicy ścigacz.pl to redaktor Lovtza miał/ma MT-03, a jest wysoki z tego co z rożnych testów można wywnioskować. Także nie pozostaje nic jak oglądać na żywo :-)

 

 

Tapatalk for iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT 03 pięknym i kozackim motocyklem jest, marzenie po prostu taki singiel. Kwintesencja prawdziwego motocykla. Niestety poza tym, że niska maszyna to jeszcze ciężka, bo waży dokładnie tyle co mój GSR 600, a mi trzeba moto lżejsze w kilogramch 35-45 kg a tym samym rokujące na poręczniejsze w garażu i na parkingu.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

motel stareńki, a jak ktoś sprzedaje to kasa......

 

ale warto :D

wszystkie hondy mają ceny z kosmosu , czy to africa twin czy xr650R , czy xr400 czy inne , ale uwierz mi warto mimo że pozornie się wydaje że nie........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stara - jednak klepali do 2008r. z nowszych cywilnych Sm to tylko 690 - nie duke ale smr. Możesz też kupić wr 450, jest to dosyć wytrzymałą konstrukcja, lecz poza miastem będzie mocno brakowało mocy, zaletą jest, że taka wr jest dużo lżejsza od wcześniej wymienionych sm. Jak tylko do wygłupów to poszedłbym w tę stronę.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowszych cywilnych Sm to tylko 690 - nie duke ale smr.

No właśnie, bo i w tym moim przypadku wygląd się liczy, a może nawet najbardziej wygląd ;) a jeśli to Duke 690 mod 2013 jest dokładnie tym co śie podoba jak cholera. Moto będzie po asfalcie jeździć i żadne tam terenowe zastosowania, ani wygibasy na jednym kole nie będą miały miejsca. Jeszcze medytuje nad Duke 390.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...