Skocz do zawartości

Cierpliwy motocyklista poszukiwany - Lublin


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Karolina, ja mam podobny problem- nabieram wprawy jeżdżąc moim nowym motocyklem, przejechałem już kilkaset kilometrów (drogami o małym natężeniu ruchu) lecz dalej czuje się niepewnie np. w ruchu miejskim, pozycja na tym motocyklu jest niewygodna- półleżąca z podciągniętymi wysoko kolanami i stopami nad ziemią, problem sprawia mi zatrzymanie się na skrzyżowaniu, sprawdzenie czy nic nie jedzie, i wjazd na drogę główną.

Chciałem spytać, ile już przejechałaś kilometrów? Jakimi drogami jeździsz? Czy oprócz tego o czym pisałaś , masz jeszcze jakieś problemy?

PS. nie szukam panny- info dla niedojrzałych emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to rasowy motocykl wyścigowy, poza tym jeden z najładniejszych, może nie? A czego to niby pseudo ścig???



Taaaa nie szukasz ale bzykankiem bez zoobowiązań byś nie pogardził, co? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No wiesz, może i tak, ale ja niekoniecznie muszę takich okazji szukać na forum motocyklowym, - bo to chyba jest forum motocyklowe??

 

Wracając do tematu,- jest może ktoś z Lublina, kto nabiera doświadczeń w jeździe motocyklem?

Edytowane przez Felipe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać, ile już przejechałaś kilometrów? Jakimi drogami jeździsz? Czy oprócz tego o czym pisałaś , masz jeszcze jakieś problemy?

 

 

U mnie problem trochę się rozwiązał bo panowie coś pomajstrowali przy sprzęgle i motocykl mi nie gaśnie a i z pod tyłka też go nie wyrywa. Dziennie z uporem maniaka robię około 100km - o ile mi pogoda na to pozwoli. Najczęściej jeżdżę po obwodnicy w stronę Kamienia, skusiłam się też parę dni temu na jazdę po mieście co prawda na razie to tylko Czuby i Wrotków, ale nie mam problemu ze skrzyżowaniami, światłami i ruchem ulicznym.

 

Generalnie odkąd już wsiadłam pierwszy raz to staram się każdego dnia siadać i jechać. Właściwie przez pierwsze trzy przejażdżki brałam ze sobą "ogon" i tak ojciec albo chłopak jechali za mną autem. Ojciec szybko stwierdził, że taką 100% łajzą nie jestem i śmiało mogę jeździć sama.

 

Ale problemów to mam masę :biggrin: z głową :biggrin: bo panicznie boje się, że ktoś wymusi na mnie pierwszeństwo a grzmotnięcie o cokolwiek osoby moich gabarytów nie skończyło by się tylko na otarciach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to rasowy motocykl wyścigowy, poza tym jeden z najładniejszych, może nie?

Nie.

 

... czuje się niepewnie np. w ruchu miejskim, pozycja na tym motocyklu jest niewygodna- półleżąca z podciągniętymi wysoko kolanami i stopami nad ziemią, problem sprawia mi zatrzymanie się na skrzyżowaniu, sprawdzenie czy nic nie jedzie, i wjazd na drogę główną.

 

Czujesz się niepewnie bo masz niewygodną pozycję na moto? Zmień sprzęt. A skoro masz takie lęki to najlepiej sprzedaj i nie zawracaj sobie tym głowy.

 

U mnie problem trochę się rozwiązał bo panowie coś pomajstrowali przy sprzęgle i motocykl mi nie gaśnie a i z pod tyłka też go nie wyrywa. Dziennie z uporem maniaka robię około 100km - o ile mi pogoda na to pozwoli. Najczęściej jeżdżę po obwodnicy w stronę Kamienia, skusiłam się też parę dni temu na jazdę po mieście co prawda na razie to tylko Czuby i Wrotków, ale nie mam problemu ze skrzyżowaniami, światłami i ruchem ulicznym.

 

Generalnie odkąd już wsiadłam pierwszy raz to staram się każdego dnia siadać i jechać. Właściwie przez pierwsze trzy przejażdżki brałam ze sobą "ogon" i tak ojciec albo chłopak jechali za mną autem. Ojciec szybko stwierdził, że taką 100% łajzą nie jestem i śmiało mogę jeździć sama.

 

Ale problemów to mam masę :biggrin: z głową :biggrin: bo panicznie boje się, że ktoś wymusi na mnie pierwszeństwo a grzmotnięcie o cokolwiek osoby moich gabarytów nie skończyło by się tylko na otarciach :biggrin:

Widzę, że już nie jestem potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...