Skocz do zawartości

Zwiększenie pojemności


Szymon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z określeniem moc bym nie szarżował, ale kilkanaście takich operacji w tych silnikach zrobiłem, i zawsze efekt był dość widoczny i uważam że wart tej kasy

dzięki wielkie :D. Jeszcze tylko jedno pytanie, co z wydechem? zmieniać na jakiś przelot albo coś?

 

Z określeniem moc bym nie szarżował, ale kilkanaście takich operacji w tych silnikach zrobiłem, i zawsze efekt był dość widoczny i uważam że wart tej kasy

nie chodzi mi głównie o v-max bo to naked więc to by i tak nie miało sensu, chodzi mi bardziej o zwiększenie dynamiki jazdy np w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zastanow sie najpierw co bedzie w razie wypadku gdy zostanie stwierdzone, ze nie miales adekwatnej kat. PJ do motocykla.

 

Bulisz doi konca zycia i juz dzisiaj przesrales zycie, tyle, ze jeszcze tego nie wiesz

 

Gra nie warta swieczki w imie 3 - 5 KM.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zastanow sie najpierw co bedzie w razie wypadku gdy zostanie stwierdzone, ze nie miales adekwatnej kat. PJ do motocykla.

 

Bulisz doi konca zycia i juz dzisiaj przesrales zycie, tyle, ze jeszcze tego nie wiesz

 

Gra nie warta swieczki w imie 3 - 5 KM.

 

:crossy:

5 koni w 125 to duża różnica, a jak już pisałem to nie chcę zapie*dalać tylko sprawić żeby to moto było trochę żwawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo

 

a pozniej bedzie placz bo przeciez tylko chcialem a zly Prokurator i zly sedzia na dobrego moturzyste :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo

 

a pozniej bedzie placz bo przeciez tylko chcialem a zly Prokurator i zly sedzia na dobrego moturzyste :icon_mrgreen:

 

:crossy:

a tak btw to jednak trochę bezsensownie to zrobili, bo niby można prowadzić na to 125 motocykl który ma max 30 km ale jak bym jechał 150 która będzie miała 15 koni to już wykroczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw to jednak trochę bezsensownie to zrobili, bo niby można prowadzić na to 125 motocykl który ma max 30 km ale jak bym jechał 150 która będzie miała 15 koni to już wykroczenie

 

Szymon

 

Widzisz malolat, zabierasz sie za cos o czym niemasz pojecia :tongue:

 

Poczytaj moze ustawe, bo 125 o mocy 11,5 kW lin 15,5 KM podlega juz pod Kategorie A lub A2 ( nawet liczyc mi sie nie chce ) Ze wzgledu na stosunek mocy do wagi.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...