Skocz do zawartości

suzuki carry


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Takim busem to jeszcze raz na miesiąc byś dorobił, bo byś coś przewiózł, wspomógł rolników/sadowników w sezonie itd. a to tego carry to co włożysz? 2 łubianki malin?

 

a ja ci pincetny raz chłopie tłumacze ale do ciebie niestety nie dociera , kupuje auto na własne potrzeby a nie żeby robić zajebiste biznesy w któyrych wychodzę 4 zł/h na czarno , więc nie potrzebuje mieć ładowności 15 palet , quad wejdzie i to mi styknie ..........

 

najeździłem się już wożąc coś ludziom za darmo , styka mi więcej nie trzeba.......

 

to naprawdę taka tragedia? pewnie carry pali 7,5 ale tak to sobie liczysz zawsze żeby Ci wyszło 5 :P

 

nawet jak spali 8/100 to zapodam sobie gaz i mam za 20 zł 100km , ile przejadę transitem za 20 zł jak nie mam dojścia do opału czy lewej ropy ? 50 km ?

 

 

a tak usrałeś się na jakiegoś azjatyckiego golfa i będziesz cudował.

 

a ty się spinasz że zaraz się biedaku zesrasz chyba :D

 

 

miał byś extra fure na pare sezonów

 

tak samo by gniła i się rozpie**alała jak azjatycki golf , a za różnicę w OC między 0.8-1.0 a 2.0-2.5 mam dobrą porcję eksploatacyjnych gratów

 

ja tam nie czuje spiny hajs jest , się luka olx i czeka ....

libero było spoko tylko było trudne w serwisie a do carrego są tanie graty więc myślę że będzie git

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty umiesz czytać ?

czy ja kupuje carry czy libero ?

w libero jest akurat łatwo bo butlę się daje zamiast koła pod spód auta i nawet jej nie widać , w carry trzeba dać baniak za siedzenia ...

 

tylko że carry ma prosty i bezawaryjny silnik na gaźniku który dobrze znosi gaz i styknie mu 1 generacja , a libero to MPI , trza sekwencji i do tego awaryjny , wysoko kręcący się silnik kiepsko ten gaz znosi ....

 

były libero z gazem były carry z gazem żaden problem , w carry jak butle jest za siedzeniami wszerz to quad wchodzi , jak jest wzdłuż ściany to może być problem , ale wtedy butle se przełożyć i spokój ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...