Jump to content

Swiatlo stopu w kierunkach

Recommended Posts

Witam wszystkich.moze bylo juz to przerabiane,ale przewertowalem i nic podobna go nie znalazlem.chcialbym wymienic tylna blotnik w sporcie(2005) na krótszy.a,la bobber i nie chciałbym i chyba nawet nie ma jak zamontować tylnej lampy.jesli ktoś z was przerabiał coś takiego jak światła i światło stopu w kierunkach to moglibyście nieco podpowiedzieć jak to zrobić i czy jest to skomplikowana robota.

Pozdrawiam

nie przerobisz od tak.. musisz kupić i tu kilka opcji masz - kupic europejscie tylne bullety od sporta gdzie masz światło i kierunek w jednym, mozesz kupic set do bulletów Kuryakyn Panacea i tam masz opcję światła pozycyjne, stop - czerwone a kierunek pomarańczowy, na ebay-u jest też taki wkład led aftermarket co jest też taka opcja

To tak mozna?

Mozna miec swiatlo stop w kierunkach?

Wydawalo mi sie ze swiatlo stop nie moze byc laczone z zadnym innym?

Podstawa prawna:

http://www.stacja.com.pl/prawo/2003/0262/0262_6.htm

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

nie przerobisz od tak.. musisz kupić i tu kilka opcji masz - kupic europejscie tylne bullety od sporta gdzie masz światło i kierunek w jednym, mozesz kupic set do bulletów Kuryakyn Panacea i tam masz opcję światła pozycyjne, stop - czerwone a kierunek pomarańczowy, na ebay-u jest też taki wkład led aftermarket co jest też taka opcja

dzieki wielkie.bardziej interesowaloby mnie to drugie rozwiazanie z racji ceny,oczywiscie.jesli moglbys podeslac linka do opcji drugiej bym byl wdzieczny bo jakos nie moge znalezc.pozdrawiam

• 1 month later...

To tak mozna?

Mozna miec swiatlo stop w kierunkach?

Wydawalo mi sie ze swiatlo stop nie moze byc laczone z zadnym innym?

Podstawa prawna:

http://www.stacja.com.pl/prawo/2003/0262/0262_6.htm

Ja mam Irona z polskiego salonu czyli wersja europejska i światła pozycyjne/stop są zintegrowane w tylnich kierunkach. Bardzo fajnie to wyglada bo szkło jest całe żółte, za kierunek robi zwykła żarówka a pozycja/stop są na świecących na czerwono diodach. Dla mnie chyba najfajniejsza z oryginalnych opcji świateł tylnich.

• 3 weeks later...

dla zainteresowanych, będę miał na zbyciu takie tylne kierunki razem z podstawkami od irona/forty eight. W lampie jest zintegrowany kierunek, pozycja, hamulec.

Cena za taką sztukę w ASO 1050 złotych.

Zainteresowanych prośba na prv.

• 1 month later...

U mnie sprawa podobna. Jestem na kupnie Street Boba i chciałbym zamienić mu standardowe kierunki i stop na takie co mają najnowsze street boby, irony, 48, 72 itp. czy nie muszę kupować żadnych modułów? Tylko zabawa w kabelki wtyczki itp? Jak sprawa wygląda z mocowaniem i dziurami w szablach? Ktoś przerabiał temat Dyny?

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

• 1 year later...

Hej.

Jako że nie znalazłem tematu w którym było by coś o moim problemiku zapytam w tym temacie, w końcu pochodny.

-Jak wyłączyć świecenie kierunkowskazów z tyłu?

Klosze już zmieniłem na żółte nawet niby z homologacją, tyle że świeci się to cały czas, jak to w maszynie ze Stanów

(Dyna 2009)

Podobno trzeba uciachać jakiś kabelek??

Dziękuję za podpowiedz