Skocz do zawartości

Jak wyciągnąć gaźnik? Kawasaki Eliminator 250


Rekomendowane odpowiedzi

Moja odpowiedź na pewno Cię nie zadowoli, ale jeśli nie potrafisz wyciągnąć tego gaźnika, to tym bardziej nie będziesz w stanie prawidłowo wyczyścić i wyregulować. Finał może być taki, że wyrządzisz więcej szkody jak pożytku...

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odkręcić airbox, może trochę przesunie się do tylu i będziesz miał więcej miejsca. Poruszaj gazniki Góra dół aż wyskocza z króćców.

 

A jak nie czujesz się na siłach, to prowadź do serwisu, pewnie dużo nie zedra za 2 gazniki. Pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie brałem się za wyciąganie gaźników. Pierwszą rzeczą, którą sprawdziłem, był filtr powietrza. Był cały podarty, więc zmieniłem gąbkę. Problem jednak nie ustał. Swoją drogą - powinienem o to pytać w pierwszej kolejności - co może być winne w takiej sytuacji: odpalam moto na zimnym silniku (na ssaniu), silnik odpala, pracuje na ok 2000 obr, a po kilku sekundach wkręca do 6k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to strasznie przewalone jest wyciąganie gaźników z tego małego motorku i do jednej śruby regulacyjnej składu jest bardzo utrudniony dostęp- niemalże niemożliwy, także współczuje, w wyjąć to jest ta łatwiejsza część operacji...

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytania: ile śrub trzyma airbox? Póki co zlokalizowałem jedną. A przesunięcie airboxu do tyłu wymaga niestety demontażu błotnika. I czy Keihin CVK30 (El 250, gdzieś się spotkałem ze stwierdzeniem, że jest też w EX 250) jest w kwestii budowy podobny do CVK32 (ZZR 250)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...