Skocz do zawartości

Czy KTM 85xs będzie dla mnie odpowiedni, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

mam 14 lat 175 cm i 78 kg będzie to mój pierwszy motocykl(cross). boje się ze będzie dla mnie za mocny znalazłem taką ofertę http://olx.pl/oferta/ktm-sx-85-70-mth-od-nowosci-CID5-IDenMt3.html#80fa893d43

. Jeżeli nie ten to jaki byście polecali ?.

Edytowane przez maciejz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokością napewno oki, a co do umiejętności to nikt tego nie zweryfikuje przez neta. Myśle że będziesz miał dużo zabawy z nim bo jego zaletą jest stosunek mocy do masy (waży mniej od Ciebie). powodzenia

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W opisie są też duże koła.

Wydaje mi się że na dużych kołach będzie ok

napisałem też na innym forum i ponoc sx za bardzo do terenu sie nie nadaje jak juz to 125 exc. (co o tym sadzicie ?)

Edytowane przez maciejz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest the never ending story... tutaj http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/173125-cross-uzywany-do-enduro-ankieta/

 

sobie poczytaj bo zdania są podzielone, ja mam jak widzisz 450 sx i jeżdże w terenie mort3n też ma fulla i z tego co pisał lata po plaży po wydmach i podjazdach z resztą jak wielu innych. Druga sprawa nikt z forum nie da Ci na ''częściej wypadające serwisy'' i ''maść na ból dupy'' :D

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. ja niestety nie będę tak pięknie owijac w bawełnę...

 

Chłopak 14 letni - 1 sprzęt, napewno nie da sobie rady na KTM SX85 - szybciej zrobi sobie kuku, niż zacznie porządnie jeździć...

Przy takich gabarytach( większy i cięższy odemnie), będzie ciężki wybór, ale żeby być konsekwentnym, trzeba zacząć na 50-tce z normalnymi biegami, najlepiej jakiejś sprawdzonej firmy, czyli prawdopodobnie będzie to Yamaha DT 50, jak co nieco nauczy się jeździć, oddławić, do użytku pozadrogowego ( z zdławić jak ma jechać po drogach), i dopiero potem można coś myśleć dalej, ale moje konkluzje nie będą zbyt optymistyczne- chłopak jak tak szybko rośnie nie będzie zbyt dobry na MX-ie, szybciej w boksie :icon_mrgreen: ....brutalnie... ale taka prawda....

 

Pozdr. J-999

P.S.

Ja zaczynałem jazdę na 1- śladach gdzieś w wieku 8-9 lat jak ojciec dawał mi kierować SLH-ką- oczywiście On siedział z tyłu, samodzielnie to gdzieś w wieku 10 lat z kumplem wyciągnęlismy WSK jego ojca i odpalaliśmy zjeżdżając z górki,..... mój bratanek Max, pierwszy raz jechał na Hondzie XR50 w wieku 3,5 roku, teraz ogarnia KTM 85 - nieźle daje sobie radę i....jeździ lepiej odemnie i mego brata , na takim torze za stodołą regularnie zakłada nam ( jak brat na WR 250, ja na DRZ 400) podwójne duble albo jeszcze lepiej...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...