Skocz do zawartości

Kask Tiger


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam tez tornado i powiem wam że dopóki nie kupiłem sharka to wydawał mi sie ok. Ale gdy teraz zakładam te badziewie na głowe to aż sam sie boje-mój shark w porównaniu do tornado lepiej lezy na głowie, jest o wiele cichszy i lepiej w środku przylega do ryjka :mrgreen: .cena za tornado to około 80 zł a za swojego sharka zapłaciłem na giełdzie w Słomczynie 250 zł- co prawda wykonanie nie jest aż tak wspaniałe ale oceniam je na około 4, 4+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bols2 - powiedz na jakiego sprzęta ten kask jest Ci potrzebny bo jeżeli ma to być jakiś romet czy motorynka to wydaje mi sie że Tiger w zupełności wystarczy.

 

Zdania są podzielone, tego sie nie zmieni - Ja osobiście uważam kaski: TIGER, czy TORNADO - są dobre w swojej klasie tzn. jeżeli bedzie to jakiś motorower to w zupełności wystarczą :D

 

 

pozdro. Świr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger, Tornado - owszem ale na motorower typu romet, ogar, jawka ... nic szybszego bo az strach. Polecam podczas loto w wypadku dzwonu zdjac go z glowy bo i tak peknie i tak, a tak przynajmniej kask zostanie caly :banghead: :D :lol:

 

Pozdrawiam odwaznych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze myśle ze te 80ccm w połączeniu z kaskiem firmy TIGER czy TORANDO - może być :D - widac masz dużo szczęścia z tymi sukami całkiem nieźle wyszedłeś, mówisz tu o jakiś wypadkach bez kasku - zyjesz wiec wydaje mi sie ze wystraczy Ci taki kask:)

 

 

 

pozdro. Świr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bols2 to powinienes dziekowac szczesciu za to ze nic ci sie nie stalo, bo zabic sie jest nadwyraz prosto, nawet spadajac ze schodow. :banghead:

Jazda bez kasku jest conajmniej niepowazna... Napewno nie polecam jazdy bez kasku, nawet na "glupiej" motorynce, jawce itp...

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...