Skocz do zawartości

Kolejne prawo jazdy, a teoria


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadanie A1 oraz A2 zwalnia z teorii gdy robimy A.

 

Posiadanie AM nie zwalnia z udziału w zajęciach teoretycznych.

Zwalnia z teorii - w sensie udziału w zajęciach, czy z egzaminu (bo chyba o to Krzysiowi chodzi). ps. ja tam "udziału w zajęciach teoretycznych" nie brałem, jak robiłem kolejne kategorie... poinformowałem tylko typa wcześniej, że wszystko wiem i niech mi tam podpisze, co ma do podpisania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to nawet nie istnieje rozporządzenie w sprawie szkolenia. Jest mega syf w branży. W niektórych starostwach zabraniają ośrodkom szkolić. :)

Więc ja już niczego nie jestem pewien.

Rozporządzenie ma być w tym tygodniu i sobie można sprawdzić. Na razie jest projekt i pewnie przejdzie w 99% niezmieniony.

 

http://legislacja.rcl.gov.pl/docs//523/12282150/12337396/dokument209957.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwalnia z teorii - w sensie udziału w zajęciach, czy z egzaminu (bo chyba o to Krzysiowi chodzi). ps. ja tam "udziału w zajęciach teoretycznych" nie brałem, jak robiłem kolejne kategorie... poinformowałem tylko typa wcześniej, że wszystko wiem i niech mi tam podpisze, co ma do podpisania :cool:

Zwalnia z egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do uzyskania prawa jazdy niezbędne będą następujące umiejętności i wiedza: czytanie ze zrozumieniem tekstu w języku polskim, znajomość przepisów. lenistwo nie tłumaczy, dlaczego sam nie przeczytałeś sobie tego, co Cię będzie obowiązywać (pomijam, że jako posiadacz AM powinieneś przepisy znać)

 

temat zamykam, zostaje dla potomnych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...