Skocz do zawartości

Sportowa 600 (2006-2009) jaką wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, właśnie niedawno sprzedałem swoją CBR f4i Sport na której przejechałem dwa sezony i postanowiłem kupić coś świeższego. Decyzja padła na jakąś sportową sześćsetke z rocznika 06-09. Problem tkwi w tym, że sercem jestem za R6 a z tego co widziałem po opiniach ona sprawuje się najgorzej z pośród konkurencji w mieście i ogólnie jest jakaś taka nieobliczalna co mnie też do tego zniechęca .
Nie ukrywam, że motocykl ma mi służyć do codziennej jazdy typu dojechaniu na uczelnie ale głównie na wypady gdzieś na trasę. Wiem, że cbr 600rr jest najbardziej funkcjonalna ale chyba wolałbym już jakiegoś gixxa albo zx6r z 2009 roku.
Także chciałbym poznać wasze opinie na ten temat i doradzić mi czy na Yamaszce da normalnie sobie trochę śmignąć po mieście bez późniejszej wizyty u kręgarza czy lepiej mieć na oku jakieś inne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 600rr z 2009. Zx6r z tego rocznika padaczka - lepiej brać starsze 636. Jak gix to celuj w 750. Ogólnie na drogę to będziesz najbardziej zadowolony z lekko większej pojemności. Na tor r6 - kozak.

"Zx6r z tego rocznika padaczka" w jakim sensie, że się strasznie sypie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego byś nie wybrał, jeżeli kupisz zadbane to będzie Ci służyć i będziesz zadowolony. Dla laików (na przykład dla mnie) różnice w klasie 600cc

mają charakter kosmetyczny.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...