Skocz do zawartości

potrzebna pomoc yamaha yz 125


szagon123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

raczej tak bo kupowałem nowy cylinder i tłok był dobierany odrazu. Przed rozebraniem zmierzyłem mu kompresja i wyszło delikatnie ponad 11 bar, Rozebrałem go bo chciałem sprawdzić stan korby ale brak luzu góra duł boczny delikatny ale z tego co sie orientuje to delikatny może byc na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na boki luz korby też ma jakieś granice jak ci lata pół centymetra to też jest źle , najlepiej ściągnij sobie serwisówke i zobacz....

Natomiast góra dół ani pół milimetra luzu nie może być ......

 

to jest nicasil tak ? fabryczny nicasil czy regenerowałeś ? dobrze to poskładane jest nie wypada tam czasem zamek pierścieni ?

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bok może ze 2 mm góra dół nawet minimalnego luzu nie ma to jest nicasil nowy nie regenerowany. zamek jest z drugiej strony i też nie idealnie na przekątnej tego miejsca pierścienie na zamku. Tłok strzałka w kierunku wydechu.



mam nowe uszczelki ale nie chce poskładać narazie dopóki nie będę wiedział co to możne być bo zal zniszczyć nowy cylinder tym bardziej ze ma dopiero 10mht

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma :) Ja też kupiłem OEM cylinder do swojej yz przelatałem już ponad 200mth i też od samego początku miałem takie przebarwienia a one chyba się robią od tego ze w tym miejscu są w tłoku takie dwie małe dziurki i robią się takie cuda:). Ja uważam żebyś wszytko ładnie poskładał i spokojnie śmigał nic z tym nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszac 2 mm pisałem ze tyle mozna u góry poruszyc bo na stopie to jest minimalny moze nie cały 1 mm

 

Pomierz to szczelinomierzem,bo masz ku temu okazję aby się upewnić. Porównaj z serwisówką,bo później może być tylko gorzej

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...