Skocz do zawartości

Czy sportową CBR 125 da się przerobić na teren?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie głupie pytanie.. Kolega ma zamiar sprzedać Honde CBR 125 za 4,5 tys.. Potrzebuje motorku do tej ceny, ale coś typu Derbi Senda 125 (Enduro) Na droge i w teren. Ale ciężko mi coś takiego znaleźć w tej cenie.. Więc myślę żeby kupić tą CRK-ke ściągnąć plastiki i zmienić opony na terenowe. Mogą być jakieś problemy?

Domyślam się, że jest delikatna i po glebie może się coś zj*bać, zgadza się?

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie głupie pytanie.. Kolega ma zamiar sprzedać Honde CBR 125 za 4,5 tys.. Potrzebuje motorku do tej ceny, ale coś typu Derbi Senda 125 (Enduro) Na droge i w teren. Ale ciężko mi coś takiego znaleźć w tej cenie.. Więc myślę żeby kupić tą CRK-ke ściągnąć plastiki i zmienić opony na terenowe. Mogą być jakieś problemy?

Domyślam się, że jest delikatna i po glebie może się coś zj*bać, zgadza się?

Z góry dzięki za odp.

sysko sie da :D

Ale kup se dwupaka 125 bo z pierwszej lepszej kałuży nie wyjedziesz takim "ęduro"

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się nie da jak się da, moja Suza En-125 zapierdalała w terenie aż miło :D :D :D

A poważnie, to serio mózg rozjebany. Gdzie CBR 125 jest sportowa i gdzie czymś takim w teren??

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, to pozbywając się pługa, puszczając wydech bokiem i montując osłonę na silnik. Taką CBR dało by radę pojeździć po niezbyt wymagającym terenie. Co nie zmienia faktu że pomysł debilny - ale jak najbardziej wykonalny :P

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie zdziwiło że po wpisaniu "cbr 125 off road" na YouTube wyskoczyła masa filmów :biggrin:

 

Ale chyba nic nie przebije tego.. :wink:

 

Ps. To wcale nie taki głupi pomysł z tą CBR-ką.. Już wcześniej widziałem motocross na sportach z USA itp. :biggrin:

Edytowane przez mort3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale przygotowanie tego do jazdy to będzie całkiem konkretny wydatek. Wjedź tym w większą dziurę i masz uszczelniacze do roboty, nie mówiąc o śmiganiu "w terenie"...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...