Skocz do zawartości

Czarnogóra Kotor 2016


Boryna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorkiem wcześnie palulu, a o wschodzie słonka w drogę. W godzinach porannych najwięcej można pogonić, by póżniej gdy będzie większy ruch nie mieć ciśnienia i móc zatrzymac się tu i tam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem wcześnie palulu, a o wschodzie słonka w drogę. W godzinach porannych najwięcej można pogonić, by póżniej gdy będzie większy ruch nie mieć ciśnienia i móc zatrzymac się tu i tam :cool:

Chyba nie mam innego wyjścia jak iść wcześniej spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety termi wyjazdu raczej sztywny, plany urlopowe zatwierdzone :sad: :sad: . A odnośnie godziny wyjazdu to tak jak pisze dolce vita objazdy i remonty oraz nieprzewidywalne atrakcje na takim dystansie niemal pewne. Wolę wcześniej wyjechać i nie szukać noclegu w Siofok po nocy. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety termi wyjazdu raczej sztywny, plany urlopowe zatwierdzone :sad: :sad: . A odnośnie godziny wyjazdu to tak jak pisze dolce vita objazdy i remonty oraz nieprzewidywalne atrakcje na takim dystansie niemal pewne. Wolę wcześniej wyjechać i nie szukać noclegu w Siofok po nocy. :banghead:

Zainstaluj sobie na smartfonie aplikację Booking.com, na co drugiej stacji benzynowej i w każdym McDonaldzie/KFC po drodze masz darmowe WiFi, jak stwierdzisz, że jest szansa zajechać w nocy rezerwujesz sobie nocleg w cenach od kilkunastu euro/noc, w dodatkowych opcjach wpisujesz późne zameldowanie i nie masz stresu z "szukaniem noclegu po nocy" ;) My tak w zeszłe wakacje przejechaliśmy przez całe Bałkany, Bułgarię, Rumunię i wszystko po drodze i sprawdzało się super, a i trafiły się oferty "last minute" na hotele***** za 50 euro/noc. Zero stresu, zajeżdżasz, parkujesz moto i na miasto, albo spać (kto co woli).

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek 5013 nie wiem kiedy i w jakim byłeś Kotorze, :angry: musisz wiedzieć że koniki morskie żyją jedynie w najczystszej wodzie a podczas nurkowania widziałem rozgwiazdy i koniki morskie właśnie w Boce Kotorskiej. Cała zatoka jest mekką dla nurków, organizowane są fantastyczne wyprawy do podwodnych grot. Możliwe że w sezonie na jakimś kąpielisku w szczycie sezonu tłumy zmąciły wodę lecz wystarczy pójśc z samego rana by w tym samym miejscu zobaczyć ławice ryb. Jedziemy przed sezonem więc na tłumy nie liczymy. :)



Zalmen3 dzięki za przypomnienie o Bookingu zawsze kożystam przy wyjazdach i trzeba będzie zainstalować apkę na tel. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Mirkowi chodziło o "plażę" w samym Kotorze. Tam faktycznie nie jest ciekawie, bo jest to sam koniec zatoki (świetnie to widać na mapie), tak więc spływa tam sporo syfu i nie ma jak wypłynąć, a dodatkowo jest duży port dla wypasionych jachtów i emeryckich wycieczkowców ;)

 

Ja miałem kiedyś okazję mieszkać w domu nad samą wodą we wsi Bjelila i tam faktycznie woda była bardzo czysta, a pływanie z rurką było wielką frajdą. No, ale to była ta pierwsza zatoka Zatoki Kotorskiej i tam ruch/wymiana wody z morzem była spora. Nie to co na końcu zatoki w Kotorze...

Edytowane przez biblo
Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, byłem w Kotorze i na 7 motocykli tylko dwie osoby odważyły się kąpać. Dlatego też przedstawiłem swoje wrażenia z Kotoru, a nie z Zatoki Kotorskiej i dlatego też sugerowałem wybranie jako cel inną niż ta miejscowość. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o kąpaniu w zatoce nie miałem na myśli miejsca w okolicy portu, są kąpieliska w kierunku Dobroty o czystej wodzie. Zresztą do kąpania i pływania jest po drodze wiele fantastycznych miejsc.

Rafi001 odnośnie wolnych miejsc to sytuacja wygląda tak że na razie są osoby zainteresowane, myśle że w maju zrobimy jakieś spotkanie przedwyjazdowe po którym osoby zdecydowane zadeklaryją się odnośnie wyjazdu. Tak że temat jest otwarty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Czas plynie nieubłaganie. Termin wyjazdu coraz bliżej, osoby zainteresowane wyjazdem proszę o kontakt na e mail virago1100mz2gmail.com. Zorganizujemy może spotkanie i ustalimy szczegóły. LWG!

podaj prawidłowy mail. i datę wyjazdu z trasą . To moze zabiorę sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...