Skocz do zawartości

Tłok yamaha dt 80 lc2


Freeday
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wsadzić tłok z wersji chlodzonej powietrzem do wersji chlodzonej cieczą ? . Tłoki różnią się tylko rozstawem zamków wersja mx ma rozstaw 34 mm a wersja lc 25 mm.<br /><br />Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko , i zamek nie wypadnie w oknie wydechowym to można ..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ac to air cooled skrót czyli chłodzony powietrzem , ale boost port to nie mam pojęcia co to :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie boost port to główne okno/okna zasilające cylinder w lc masz masz ich 3 i dolny post port jest szerszy niż ten w Ac. W sumie przerabiałem znajomemu cylinderek od rg gdzie ma bardzo szerokie boost porty. Cylinder rozwierciłem z 47mm na 51,50mm plus bardzo poważna poprawka fabryki. Zamki przypadają w boost porty ale znajomy stwierdził że nic nie będzie. Zamki w tłoku są wewnętrzne póki co w tamtym sezonie zrobił tym pierdzikółkiem 10tyś km i nic się nie dzieje. Gdyby to były zamki zewnętrzne zapewne na pierwszym odpaleniu by się skończyło lub do momentu aż pierścienie dostałyby luzu. Sytuacja nie jest bez wyjścia ale żeby coś zdziałać trzeba mieć temat w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...