Skocz do zawartości

Bandit przerabianie


AlMualin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam lekką przeróbke bandziora, chciałbym aby na sezon był gotowy.

Poszukuje jak narazie 2 rzeczy

1.Lampy albo obudowe na lampe (predator)

2. Koło tylnie od Buella

http://s1136.photobucket.com/user/gitzy841/media/Suzuki/GS500/GS012.jpg.html

Nie musi być takie same ale fajnie jakby ktos wiedzial gdzie dostane cos pasujacego do bandziora w tym stylu :D

 

Licze na Majora:) moze odczyta i cos pomoze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Major nie ma pojęcia, bo nie mieszka w Polsce już od 6 lat niestety.... Sorki, ale nie jestem w stanie Ci pomóc, bo nawet nie jestem rozeznany w cenach..

A te wszystkie obudowy na lampy to sobie daruj, w nocy chu*a będziesz widział. Jak już bardzo chcesz coś kombinować, to raczej w kierunku podwójnych Dominatorów. Kilku znajomych miało różne dziwne kawałki plastiku na swoich lampach i każdy jeden narzekał...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi moze o jakas str w necie gdzie dostane takie rzeczy :)

a koło jakies ciekawe ktore bedzie pasowac do bandita na przerobke widziales moze?

bo to co na rysunku to watpie zeby pasowalo ale chcialbym cos podobnego :)

A lampe chcialem wlasnie jakoss ciekawie przerobic chociaz klasyczna podoba mi sie bardzo lecz chcialem zrobc kiedys z niego streetfightera i powoli zaczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mono to musisz kupić koło z mono wahaczem i mieć na prawdę solidne zaplecze i wiedzę aby coś takiego poskładać.

Co do lamp to kolega wyżej dobrze napisał, to są chińskie soczewki łazienkowe i tylko dla wyglądu.

 

Ten ze zdjęcia dostał dużo zmian i to na wysokim poziomie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrócę z roboty, dorzucę kilka fotek Bandziora znajomego. Przód i zadupek od Triumpha i jakieś tam inne mody. Wyszło zajebiście.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj też o jaką konkretnie felge Ci chodzi, bo mają "kilka" modeli jednak. I mam nadzieję że koledzy wyżej skutecznie już wybili Ci z głowy pomysł na "bida wahacz".

(Bida bo oszczędzają na surowcach, i dają tylko z jednej strony. Żeby mnie nikt nie posądził o nie wiadomo co:)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybili :))

A wie ktos z was moze co mozna ciekawego wrzucic w moto zeby dac mu wyglad inny niz wszystkie? chcialbym zeby cos pasowalo do tej okleiny :)

Myslalem o oswietleniu kół ale chyba mandacik zz to jest i nie wiem jak sie tez za to zabrac wiec szukam czegos innego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiem, w gmole i wszelakiego rodzaju krasz pady, świeżak jesteś, a jak porysujesz okleinę to nie wypolerujesz :D Kup sobie klamki, manetki, i co tam tylko chcesz http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR12.TRC2.A0.H0.Xbandit+600.TRS0&_nkw=bandit+600&_sacat=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...