Skocz do zawartości

Odstąpienie od umowy


Nico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odstąpić można, ale to kosztuje.

Poczytaj w tej umowie, jakie kary i odszkodowania musisz ponieść.

 

Jakbyś zawierał umowę w domu, przez kuriera, to miałbyś 14 dni na przemyślenie, a tak to kicha.

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że nie płacisz haraczu za odstąpienie od umowy jeśli orange nie wywiązało się z zawartej umowy tj. dali Ci tyle minut, za taką kwotę a przy rachunku rzeczywistość okazuję się zupełnie inna, wtedy albo korekta z ich strony albo odstąpienie od umowy. W innych przypadkach jak wyżej: płacisz.

Edytowane przez Akio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Umowa na czas określony to masz tam w Umowie ustaloną kwotę "kary" itd.

 

Jeżeli Umowa na czas nieokreślony to wypowiadasz chyba z miesięcznym terminem wypowiedzenia.

 

Ostatnio gdzieś czytałem o Kolesiu który wygrał sprawę w Sądzie z Orange odnośnie płacenia kar za zerwanie Umowy, poszukaj i postrasz jakby coś tam marudzili ...... szkoda że krzywer nie odwiedza FM, pracuje w Orange to by pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał zapłacić za czas, który pozostał do końca umowy, np 24 msc x kwota abonamentu. Jak pracowałem w windykacji zajmowałem się podobnymi sprawami, nawet w dużo bardziej oczywistych sprawach klienci musieli płacić.

 

Jestem zwolennikiem brania rzeczy do testów i przez neta, wtedy pozostaje te 14 dni na zwrot - Chociaż plus mnie oszukał, nie przyjmowali paczki dając dziwne powody. Poczekałem, aż wypowiedzą mi umowę i naliczą karę, wtedy reklamacja i udało się rozwiązać problem.

 

Jaki jest powód rezygnacji i kiedy została zawarta umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...