Skocz do zawartości

Dobieranie akcesoryjnego wydechu do 2014 er6n


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem posiadaczem Kawasaki er6n z października 2014 roku. Ostatnio pojawiła się opcja wymiany starego seryjnego wydechu na nowy, akcesoryjny. Nie znalazłem do kupienia nic poza ixil'em który mi się nie podoba :) . Proszę o pomoc w wybraniu nowego wydechu i informacji gdzie i za ile można jakiś kupić. Myślę że oscyluję około kwoty 1500 +/- kilka stówek. Oraz upewnieniu mnie w twierdzeniu czy muszę wymienić go razem z kolektorami bo chyba są połączone. Btw filmiki na yt z wydechami widziałem ale nie mogę się zdecydować bez usłyszenia na żywo więc proszę o radę. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzio, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych! A powiedz mi, czy dałbyś radę owinąć czymś (oczywiście po wcześniejszym przerobieniu bebechów) fabryczny tłumik do Bandita? Chodzi mi o to, że jest on trochę porysowany i ogólnie ta struktura wybitnie mi się nie podoba. Chciałbym, żeby albo błyszczał, albo był zrobiony w coś ala karbon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem opcję przerobienia, ale szczerze to budowa jest bardzo skomplikowana, nawet oceniając to moim amatorskim okiem przerabiacza stunta, nie bardzo widzę jakoś poprawki tej puchy. W takim razie jeszcze prosił bym kogoś zaznajomionego o polecenie dystrybutora/sklepu gdzie mogę dostać wydech w przystępnej cenie. Kontaktowałem się z jednym dystrybutorem Grandysduo bodajże, ale cena prawie 4000zł mnie odstraszyła.P.S nie ukrywam że znaleźć cokolwiek poza IXIL'em jest bardzo ciężko. Pozdro :)

Edytowane przez Jackpot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzio, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych! A powiedz mi, czy dałbyś radę owinąć czymś (oczywiście po wcześniejszym przerobieniu bebechów) fabryczny tłumik do Bandita? Chodzi mi o to, że jest on trochę porysowany i ogólnie ta struktura wybitnie mi się nie podoba. Chciałbym, żeby albo błyszczał, albo był zrobiony w coś ala karbon...

A nie łatwiej poszukać dobrej cenie drugiego tłumika w dobrym stanie i oddać go do profesjonalnego polerowania.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...