Skocz do zawartości

zasady przyznawania zasiłku dla bezrobotnych w PL


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Więc chce zmienić tą cholerną pracę bo to jakaś agonia jest i jestem ciekaw czy jak mi się nie uda to mam jakieś zabezpieczenie finansowe , czy będe smarował chleb kupą a matka będzie wrzeszczeć żeby cieniej bo ojciec kolacji nie zje .....

 

wiem że muszę mieć 12 legalnie przepracowanych miesięcy w ciągu ostatnich 18 od daty rejestracji i bez zwolnień dyscyplinarnych no i nie mogę się od ostatniego pracodawcy przed rejestracją sam zwolnić ( w sensie np z mojego wypowiedzenia ) to wiem ale

 

U mnie sprawa rozchodzi się o pojedyncze dni , liczę to na kolanie i np nie wiem czy okres kiedy przebywałem na L4 wlicza się w te 12 miesięcy przepracowane czy nie ? to samo urlop płatny ? Wiem że dziewczynom w pośredniaku to liczy jakiś program komputerowy do którego wklepują dane z świadectw pracy , ale jakby ktoś mi objaśnił albo miał dojścia na tyle żebym podał na pw dane z ostatnich 18 miesięcy i policzył czy należy mi się czy nie ? to jest z dokładnością do dni liczone czy np +/- tydzień zależny od humoru kierownictwa pośredniaka ?

 

Z góry dzięki za pomoc

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Więc chce zmienić tą cholerną pracę bo to jakaś agonia jest i jestem ciekaw czy jak mi się nie uda to mam jakieś zabezpieczenie finansowe , czy będe smarował chleb kupą a matka będzie wrzeszczeć żeby cieniej bo ojciec kolacji nie zje .....

 

wiem że muszę mieć 12 legalnie przepracowanych miesięcy w ciągu ostatnich 18 od daty rejestracji i bez zwolnień dyscyplinarnych no i nie mogę się od ostatniego pracodawcy przed rejestracją sam zwolnić ( w sensie np z mojego wypowiedzenia ) to wiem ale

 

U mnie sprawa rozchodzi się o pojedyncze dni , liczę to na kolanie i np nie wiem czy okres kiedy przebywałem na L4 wlicza się w te 12 miesięcy przepracowane czy nie ? to samo urlop płatny ? Wiem że dziewczynom w pośredniaku to liczy jakiś program komputerowy do którego wklepują dane z świadectw pracy , ale jakby ktoś mi objaśnił albo miał dojścia na tyle żebym podał na pw dane z ostatnich 18 miesięcy i policzył czy należy mi się czy nie ? to jest z dokładnością do dni liczone czy np +/- tydzień zależny od humoru kierownictwa pośredniaka ?

 

Z góry dzięki za pomoc

L4 wchodzi do tych 12 miesięcy . Zapytam się co z przypadkiem kiedy 365 dzień przypada "30 lutego" :D

Przymusowa rezygnacja musi wynikac z przyczyn niezaleznch od Ciebie.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przymusowa rezygnacja musi wynikac z przyczyn niezaleznch od Ciebie.

 

tak ale jeśli np zrezygnuje z dniem 12 stycznia powiedzmy to pośredniak liczy mi dni czy cały miesiąc czy jak ?

dobra kawa na ławę i tak wszyscy z forum wiedzą nawet jakie majtki noszę bo takiego pajaca z siebie robię więc napiszę publicznie :D

do 31.03.15 był jeden zakład bez przerw-miesięczne umowy o pracę ale bez ani dnia przerwy ( 3 czy 4 razy była nieusprawiedliwona nieobecność nie wiem czy to się liczy )

i jest w świadectwie pracy : stosunek pracy ustał w wyniku -upływu czasu na który umowa była zawarta art 3 jakiś hieroglif 1pkt kp4 hieroglif

 

teraz od 14.09.15 jest drugi ( UK niestety nie chcą mi wliczyć w staż pracy ) i 13.12.15 byłby koniec umowy z takiego samego powodu ( pójde do ludzku im powiem żeby mi nie przedłużali ) i jakbym z dniem 14-16.12 zgłoszę się do pośredniaka to bym miał prawo czy nie ? mnie wychodzi idealnie 12 miechów przepracowanych w ciągu ostatnich 18 a wam ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes z Syrii, więc odpada

 

Klod

 

Fila, fila, a od kiedy trzeba byc z Syri ?

 

Zreszta, kto mo udowodni jak powiem, ze dokumenty zgubilem przeprawiajac sie przez Nyse czy tez inna rzeke ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...