Skocz do zawartości

Opony mieszanki i cisnienia


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiednikiem supercorsy sp będzie racetec rr k3 ?

Dokładnie tak jak piszesz. Z tym, że K3 nie występowała w rozmiarze 180/60 a SP chyba występowała i taka była różnica. Może na ten sezon będzie K3 również w tym rozmiarze. Później mogę zerknąć i sprawdzić Ci zależy.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki off. Byłeś może w październiku ze swoją Panią? Koło takiego złotego traktorka w pierwszy dzień? ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie niektorzy juz czytali na 2016 Metzeler wypuszcza nowa oponke RACETEC™ RR SLICK ,moze warto by sprobowac bo cena pewnie bedzie atrakcyjna a technologia jednak najnowsza .Pozyjemy ,poprobujemy i zobaczymy :rolleyes:

Witam wszystkich

Trafiłem na forum przypadkiem szukając informacji na temat ustawień zawieszeń a mam takie szczęście, że pracuję w dużym serwisie motocyklowym który jest dystrybutorem opon grupy Pirelli i Metzelera na Polskę. Mamy bezpośredni dostęp do magazynów Pirelli w Niemczech i ceny z pierwszej ręki. Jeśli chodzi o nowe slicki Metzelera Racetec RR slick to już zaczynają się pojawiać w systemie na razie stany są zerowe ale to kwestia kilku dni, ale ceny już są podane. Racetec RR Compk już są dostępne i sprzedają się rewelacyjnie po tym jak Pirelli wycofało w tym roku Superbike PRO (mamy kilka szt 180/55/17 jeszcze na stanie) i zastąpili je oponą Superbike SC3 ale już w tej samej regularnej cenie co SC1, SC2. Jeśli macie jakieś pytania to piszczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja zastanawiajac sie czy nie przesiadac sie na Pirelli, dziwilem sie skad w nowych ofertach jest SC3 a tutaj sie okazalo ze zrezygnowali z Pro .

Ciekawe dlaczego ?czyzby sprzedaz nie byla zadowalajaca ? bo cena byla atrakcyjna.Teraz jak ktos bedzie mial zaplacic 1000zl za SC3 to juz predzej zatakuje takiego Metzelera.Chociaz przeciez to i tak chyba idzie do tej samej kieszeni :) wiec co za roznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Nieśmiertelny od 1984r to jest jedna firma, ale masa ludzi nie ma o tym jeszcze pojęcia.

Pro sprzedawały się bardzo dobrze bo był to bardzo dobry stosunek ceny do możliwości tej opony. SC3 jest już w regularnej cenie czyli ok 1000zł za tył. Teraz właśnie wszyscy przerzucają się na Raceteca RR CompK bo będzie w podobnej cenie, mamy już bardzo dużo zamówień na tą oponę czekamy tylko kiedy będziemy mogli ją ściągnąć. Stary metzeler Compk to była taka sama opona jak Superbike PRO taka sama mieszanka tylko tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te nowe Racetec RR Slick to przody już są mieszanki K1,K2 tyły pojawią się pewnie lada dzień mieszanki K1.K2

120/70R17 - 598zł

180/60R17 - 765zł

200/60R17 - 875zł

 

Dla porównania ceny Superbike SC1, SC2

120/70R17 - 657zł

180/60R17 - 844zł

200/60R17 - 967zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co polecicie na tor dla motocykli 125ccm? Jakie kapcie i jakie rozmiary?

 

2. Rodzaj? Wydaje mi się, że w takim motocyklu ciężko będzie utrzymać prawidłową temperaturę slicków, więc może lepiej wybierać sportowe opony homologowane?

 

3. Jakieś komplet oponek na mokry tor też potrzebować będę. co w tym temacie?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę oczywiście tylko pytanie czy mogę podawać ceny na forum? nie będzie problemu? Jakie rozmiary?

 

Metzleler Racetec RR CompK

120/70R17 - 480zł

180/60R17 - 555zł

200/55R17 - 585zł

 

Szkoda tych Superbike PRO. Udawało mi sie komplet poniżej tysiąca z przesyłką kupić, a wystarczały...

Edytowane przez _Ra_

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...