Skocz do zawartości

Honda cbr 600 f2 problem nie chciała w ogóle przyśpieszać


stunter995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam honde cbr 600 f2 93r wczoraj jadąc do dziewczyny na 6 biegu zacząłem dodawać więcej gazu honda nie chciała w ogóle przyśpieszać to samo na 5 więc zredukowałem do 4 zaczęła iść ale nagle tak jakby ją zmuliło nie miała siły zatrzymałem się i nagle słychać jakiś klekot tak jak by od prawej strony coś klekotało pomyślałem że to panewki zlałem olej przez sitko nie było wiórów następną diagnozą był napinacz rozkręciłem go sprężyna była cała więc nie wiem co dalej robić z tym podobno nie zawsze muszą być wióry w oleju żeby padła panewka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie gada na wszystkie gary. Ale jeśli nie gada na wszystkie gary a Ty tego nie poznajesz to zostaje mechanik.

Albo układ zapłonowy albo zawór się urwał jak klekocze. Wykręcić świece i obadać jak wyglądają.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl nie chodził na ostatnim garze od prawej strony wyciągnąłem świecę była ściśnięta nie miała w ogóle przerwy zrobiłem tak jak powinno być odpaliłem ale nadal nie chodził dobrze świeca miała przebicie zmieniłem na nową odpaliłem chodził dobrze zgasiłem go i na nowo odpaliłem i nie chodzi znowu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyciągnąłem ją już taką gościu jak mi sprzedawał moto to mówił że nowe świecę kupował. Ale jakby coś w nią uderzało to jakbym ją znowu wykręcił to też by ściśnięta była a nie jest.

Edytowane przez stunter995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jestem posiadaczem hondy cbr 600 od 2 miesięcy kupiłem ją i padł mi silnik wymieniłem na używany na dniach podobno z przebiegiem 17tyś mil przełożyłem sprzęgło,Koło zamachowe rozrusznik podłączyłem akumulator do rozrusznika i nic nie pali nawet nie kręci nic się nie dzieje.Wiatrak od chłodnicy chodzi normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...