Skocz do zawartości

KTM SXS 125, Ogłoszenie i kilka pytań żółtodzioba...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jako, że sprzedałem mego kibla, chciałbym kupić jakiegoś crossa, enduraka. Bardzo mi się spodobały ktm sx 125. No ale do rzeczy. Przeglądając olx natknąłem się na te ogłoszenie http://olx.pl/oferta/ktm-125-sxs-2005-cr-yz-rm-kx-CID5-IDbt3OJ.html#04043944bb

No zdjęcia trochu niewyraźne. Dyfuzor trochu powgniatany. W ogóle co to jest za wersja KTM "SXS". Wytłumaczy mi to ktoś? Czym to się różni od sx? W internecie nic nie pisze o tej wersji. Sprzedawca pisze, że wyróżnia go kierownica "renthal". Czy rzeczywiście jest ona w jakiś sposób lepsza, unikatowa? Jakiś inny dyfuzor... no nie rozumiem, wytłumacz ktoś prosze. Gościu pisze, że padł mu tłok. No to jak widać użytkownik nie wymieniał go na czas i mu moto stanęło podczas jazdy (tak to ja rozumuje). Skoro zajechał tłok to czy inne części razem z tym nie ucierpiały? I ten napęd D.I.D to stockowy czy jakiś customowy :P ? Jak oceniacie opony? Ciekawe czy skoro tłok zajechany to czy podczas oglądania w ogóle odpali? Boje się, że tam jest rozdupcone coś więcej niż tłok, gość mi to wciśnie, zawiozę moto do warsztatu, mechanik otworzy silnik i się za głowę złapie. No zamierzam go utargować za 4500zł max. Jak myślicie, tak na oko, bo po zdjęciach zbyt dużo nie da się stwierdzić... Jest to warte swojej ceny? I ta cała "regeneracja cylindra", nowy tłok jakieś ew. wydatki- w 600-800zł. się zmieszczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z ogłoszenia to jak dla mnie trup.

 

Co do reszty, poczytaj o różnicy pomiędzy enduro a cross, i poszukaj sobie enduro ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trup trupem chociaż prawie każdy 2t po zakupie wymaga remontu, nikt dobrego motocykla Ci nie sprzeda za takie pieniądze.. a tym bardziej crossa bądź enduraka bo zawsze jest jakieś ale.. Jeżeli dorwiesz go za te 4,5 i włożysz w niego 3, a za 3 będziesz już miał naprawdę taki remont że ohohoh.. To masz pewny motocykl za 7,5 kafla, a gdzie Ty dostaniesz zrobionego KTM-a za 7,5 kafla??? Na twoim miejscu brałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...