Skocz do zawartości

Pomoc w diagnozie usterki zzr 600


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna mam problem z moim zzr'em ponieważ do 100 km/h idzie jak burza na 3 pierwszych biegach po przekroczeniu 7 tys obrotów i zmiany biegu na wyższy motocykl się dławi i przerywa. Wczoraj sprawdziłem ze po części jest to wina filtra powietrza( załozylem inna gąbke) i sie przejechalem i motocykl jechal juz duzo lepiej ale po moze 1 km nagle stracil moc i zgasl udalo mi sie go odpalic dopiero na ssaniu po kilku minutach.

Moto ma nowe siece irydowe, dzis zrobie synchro gazników (jeszcze raz), gazniki sa wyczyszcone i wyrególowane co do skaldu mieszanki.

Moje pytanie brzmi czy mozliwe jest to te bak sie zapowietrza i nie dostaje dostarcza paliwa do gazników?

Bo czasami slychac jest syczenie kolo korka, i jak otwieram bak to takie charakterystyczny dzwiek wciagania powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wygląda następującą :

motocykl przyspiesza na 4 biegach ale nie tak jak powinien to robić motor z 98 km. Na 5 i 6 biegu tylko go muli wgole nie przyspiesza, dławi sie

max co można osiągnąć i otrzymać to 120km/h.

Po przejechaniu 10 km motocykl zacząl sie wkrecac powyzej 7 tys ale tylko na 4 biegach

Po oscieciu pare razy z tumników wpadł czarny dym/pyl cięzko okreslic bo normalnie nie dymi

Swiece sa koloru bialego/ kawa z dużą zawartością mleka ;)

Otwarcie korka nic nie dało.

Jedyne czego nie robilem to regolacji zaworów.

aaaa i jeszcze jak motocykl sie nagrzeje to bez dodania gazu ciezko jest go odpalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zawory sa ok. Wszystkie prawidlowy maja luz. Moze zle ustawilem poziom paliwa na jadnym gazniku bo sprawdzalem swiece i na trzech cylindrach jest kawa z mlekiem a na jednym jest czarna swieca. A i zauwazylem ze koncowki wydechow sa czarne czyli musi byc za bogata. Jutro rozbiore chyba jeszcze raz gaNiki w drobny mak i posprawdzam czy czegos zle nie zlozylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...