Skocz do zawartości

WSKAŻNIK PALIWA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wskaznik paliwa pokazuje mi caly czas full choć tak nie jest, bo przy polowie baku lub jak jest na dnie to tez wskazanie jest na full, poprzeglądałem instalacje tyle ile woja wiedza elektryczna sięga i nic nie znalazłem, tak prawdę powiedziawszy moja wiedzą na temat elektryki jest lipna :rolleyes: stało się to wczasie jazdy zaczoł wskażnik sie podnosić, i jeszcze jedno pytanie czy teraz jak wskazanie paliwomierza mam na full to czy jak mi bedzie brakować PB to czy choć rezerwa się zaświeci, jeszcze jak bym miał gaznik co za tym idzie też i kranik to bym wiedział kiedy bedzie koniec a tu niestety jest wtrysk :sad: i moge sie dowiedzie ze niema paliwa jak HD zdechnie dla tego pytam o kontrolkę rezerwy czy mimo wadliwego zegara ona bedzie działać poprawnie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobacz pod zbiornikiem czy czasen nie masz przetartego jakiegoś przewodu od wskaźnika paliwa.Lewa strona zbiornika-dół. przednia częśc-wychodzi rurka a zniej 3 kable i to sa kable od twojego czujnika.Sprawdź te kable.W zbiorniku paliwa masz czujnik paliwa.Zdejmij konsolę, odkręć paręnaście śrubek i w zbiorniku po prawej stronie będziesz miał czujnik paliwa umocowany na plastikowych uchwytach.Sprawdź świecąc latarką-nie zapałkami- w jakim położeniu jest.To powinno Ci wiele wyjasnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Wally ma racje to możemy Ci pomóc.

Zapodaj schemat instalacji to odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...