Skocz do zawartości

Na ile starczają Wam łańcuchy?


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde adas7,tak się napaliłem na X-sa,a tutaj taki klopsik :mrgreen: Widzę,ze koszty utrzymania tego typu sprzętu sa ogromne :|  

Chyba jednak rozejrzę się  za czymś inym :mrgreen:

 

Ja poprostu lubie ostrą jazde i zakręty, dlatego sprzedałem i szukam teraz 954. Jeżeli bedziesz sie obchodził delikatnie z cięgnami hamująco przyspieszającymi to eksploatacja nie powinna przekroczyć 130% kosztów exploatacji np cbr 600. To się tyczy również paliwa min 7, przeciętnie 9, max 15 (300+). Chociaż przy 260 zarówno 600 jak i XX palą po 10l :(. Tyle że 600 to ostatnie poty i manetka wykręcona na max a w XX to dopiero polowa gazu, druga połowa idzie na pokonanie następnych 40km/h i pożera następne 5l/100km. Co do spokojnej jazdy to zapytaj długiego jemu pali 6l i chyba się nie zużywa :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZZR 1100 na łańcuchu DID a przejechałem ponad 35 tys km. ale był to najmocniejszy dostępny łańcuch...dokładnie... duże ciężkie maszyny zużywają o wiele szybciej napęd...a jesli chcesz jeszcze pośmigać na gumie to masakra...inaczej już ma się sprawa z nowej generacji super sportami, gdyż mimo dużej mocy ich waga jest nie wielka i łańcuch nie przenosi już aż tak dużych obciążeń...mój Zygzak na sucho ważył 230 kg. czyli 50 - 60 kg więcej niż sportowe motocykle produkowane obecnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mój GSXR też przy ostrym pałowaniu wcinał 15 litrów benzyny :mrgreen:

Ale co do łańcucha napędowego to faktycnie maszyny o duzej mocy i dużej pojemności silnika zużywają takie elementy jak klocki,gumy i napędy 2-3 razy szybciej i tutaj się z tym zgadzam bez dwóch zdań :mrgreen:

No ale skoro adas mówi,ze jak będe się spokojnie z bryką obchodził,to zużywac się prawie nie bedzie, tak jak Długiemu :mrgreen: Biorę X-a :mrgreen:

 

A Ty adas to wstretny pirat jestes i lancuchy cie nie lubia :mrgreen:

 

Pozdrawiam :(

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...