Skocz do zawartości

Ślub mojej siostry 25.04.2015


ruda0506
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Moja kochana siostra w kwietniu wychodzi za mąż, a ja jako idealna druhna chcę zorganizować dla pary młodej niespodziankę - oboje zajarani motocyklami :)....

 

 

Niestety ja nie jeżdzę motocyklem, ale zwracam się do Was z gorącą prośbą :)

 

Czy byłby ktoś chętny wziąć udział w eskorcie motocyklowej 25 kwietnia 2015r. ?

Ślub o godzinie 17 w Jedlni Kościelnej za Radomiem.

 

od kościoła do sali jedyne ok 300 metrów, ale od domu panny młodej do kościoła ok 17 km ;-)

 

 

Mam nadzieję, że zgłoszą się zainteresowani.

 

Dla każdego uczestnika mały %% podarunek :)

 

Pozdrawiam, ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz siostrze, żeby brała ślub w Chesterfield - to może podjadę na chwilę. Jak weźmiesz ze sobą wiadro piasku, to możesz liczyć nawet na palenie gumy :). Zrobię to za 2000zł, ale tylko jeden motocykl i jedna godzina.

Do stawki należy doliczyć podatek VAT 40%.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam.Miał byc motocyklowo dla motocklistów,a pozostali jak wyżej.Charytatywnie możemy podjechać i pokazać motocykle temu dzieciakowi na którego zbierana była kaska w niedzielę i widoczna aukcja na facebooku.

Wolny kraj może ktos ma ochotę.Tylko co za frajda później dla motocyklisty skoro co 3 ślub z eskortą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co brać skoro zakłada się ewentualnośc rozwodu.Jak nie masz 100 % pewnośći to nawet pod ołtarzem daj dyla.



Własnie zaświtało.Możesz wpłacić 2000 zł tak w promocji na konto fundacji dla tego chorego dzieciaka,a ja dam prawie 100 % gwarancję że będzie min 20 moto jesli nie będzie lać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się sezon na eskorty, brak ładowania i nie mogę odpalić po zimie .

Podam rozwiązanie dla 90% przypadków z problemem ładowania i odpalenia. Wymienić akumulator i świece.

A co do eskort...Klodu podał rozwiązanie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...