Skocz do zawartości

Ślub mojej siostry 25.04.2015


ruda0506
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Moja kochana siostra w kwietniu wychodzi za mąż, a ja jako idealna druhna chcę zorganizować dla pary młodej niespodziankę - oboje zajarani motocyklami :)....

 

 

Niestety ja nie jeżdzę motocyklem, ale zwracam się do Was z gorącą prośbą :)

 

Czy byłby ktoś chętny wziąć udział w eskorcie motocyklowej 25 kwietnia 2015r. ?

Ślub o godzinie 17 w Jedlni Kościelnej za Radomiem.

 

od kościoła do sali jedyne ok 300 metrów, ale od domu panny młodej do kościoła ok 17 km ;-)

 

 

Mam nadzieję, że zgłoszą się zainteresowani.

 

Dla każdego uczestnika mały %% podarunek :)

 

Pozdrawiam, ruda.

 

 

Witaj, miło że myślisz o siostrze, ale eskorty są tylko dla motocyklistów, procenty nas nie skuszą. Do kolegi motocyklisty pojadę nawet 200 km za darmo, bo to frajda i satysfacja. pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... znowu trzeba by się było golic, kąpać, umawiać na oranżadę i kino, starać się, kupować kwiaty-sraty... zostanę na razie przy obecnej-nie dusi aż tak bardzo że nie można oddychać :o)

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur, ciapki w tym kraju wysiadają z samolotu, wyciągają obie "lewe" ręce i dostają od królowej w jedną klucze do chałupy a w drugą tyle sałaty że im się nie bardzo opłaci ruszać sprzed TV... bo pochodzą z byłych koloni i mają "ciężko" a królowa miłościwa. Nas już tak nie rozpieszczają... Ukrainki niby ładne ale strach do sklepu wysłać żeby w ciąży nie wróciła.. znajomy tak się hajtnął za 30 tys. pln, pomieszkała dopóki nie dostała papierów a potem zniknęła... znalazła się po 2.5roku... jak chałupę kupił... A miłość jest...kilka razy w tygodniu :0))

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...