Skocz do zawartości

KTM EXC 125 czy SX 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od razu powiem jestem nowy na forum więc jakby temat był w złym miejscu to przepraszam :)

 

Ale do konkretów mam 16 lat i planuję kupić sobie KTM exc 125 albo SX 125 mieszkam za warszawą kilka limometrów pod Mińskiem Mazowieckim jest dookoła sporo lasu :D i bardzo chciałbym się nauczyć jeździć aby w przyszłośći móc przesiąść się na jakąś 250 i wyżej potrzebuje motoru w BŁOTO LAS I STROME GÓRKI ale czasami na ulice żeby pojechać kupić jakieś piwko czy coś :rolleyes: ale mam problem sporo czytałem i nic mi to nie dało chciałbym się konkretnie dowiedzieć jaka jest różnica między KTM EXC 125 a KTM SX 125 oczywiście że powiem tak szczerze chciałbym ten lepszy :D i tutaj wasza rola wytłumaczcie mi różnicę i powiedzcie którego KTMa kupić :) proszę o odpowiedz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC

 

Wpisz sobie w google "roznica pomiedzy cross a enduro" i znajdziesz jakieś milion tematów :) w tym jakieś 100 z tego forum.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Musisz też wiedzieć, że EXC ma homologacje i kupisz go za 5-8tyś. Używanego.

A SX nie ma tej homolgacji i jest w sumie w podobnej cenie.

 

SX sprawi Ci wiele radości z jazdy koło 45 koni to sporo na trzecim biegu przy dodawaniu gazu staje na koło jak prawie każda setka tego rodzaju.

Co do exc nie wiele wiem. Jest to 2t jak sx, ale w orientacji jego mocy nie wiem nic.

 

Możesz powiedzieć też jakim budżetem dysponujesz.

Kupując crossa musisz się liczyć ze strojem.

Oraz kupnem być może czegoś do naprawy. ( Nigdy nic nie wiadomo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podasz linki z tego forum (konkretnie z tego bo nie mam czasu szukać ;/ )

 

dawno nie widziałem tak bezczelnej odpowiedzi. temat zamykam, autor nauczy się: a/ kultury, b/ kultury rozmów na forum, c/ korzystania z wyszukiwarki

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...