Skocz do zawartości

Gillera-non stop coś sie psuje.....


filip42
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem synowi Gillera 50. Niestety przy kupnie palila super, a potem zaczał sie koszmar. Musiałem kupic nowy cylinder, pierscienie wzarły sie tak,ze były normalnie dziury. Niestety nie moglem dostac oryginalnego w "rozsadnej" cenie,wiec kupiłem "zastepczy". no,nie oryginalny,ale słuchajac opinii innych nie jest taki zły. Po małych przerobkach, bo nie pasował idealnie (nie znam sie za bardzo na motorach) wszystko naprawiał mi moj kolega (musiał cos wytoczyc na tokarce) motor ruszył,ale na krotko,gdyz okazało sie ze pali swiece,byly za słabe, wiec kupiłem taka lepsza (dałem za nia ok 100zł) ,ale tuz po załozeniu motor nie chciał juz odpalic. Rozkrecajac cylinder, okazało sie ze tłok jest w rozsypce,spalony! Zapewne to zbieg okolicznosci,ze akurat przy wymianie na lepsza swiece motor padł, na pewno ten tłok był juz spalony przy tych "tanich" swiecach. Napiszcie mi prosze, dlaczego ten tlok sie pali! dlaczego swiece sie paliły? dlaczego po przejechaniu np. 3 km motor słabnie? jakby cos go przypychało ( bo tak bylo , gdy motor "chwile" chodził) . Prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że ktoś poskładał kupę zajechanego gruzu na ty, co miał pod ręką. Więc jedyne co Ci zostało, to wymiana silnika, lub konkretny remont na właściwych podzespołach. Pamiętaj jednak, że markowe podzespoły nie będą w "rozsądnej" (czyt. niskiej) cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ta Gilera kosztowała?



Musiałem kupic nowy cylinder, pierscienie wzarły sie tak,ze były normalnie dziury. Niestety nie moglem dostac oryginalnego w "rozsadnej" cenie,wiec kupiłem "zastepczy". no,nie oryginalny,ale słuchajac opinii innych nie jest taki zły. Po małych przerobkach,

 

Nie brzmi to dobrze... Te przeróbki. Obawiam się że właśnie nauczyłeś się że przy tej zabawie nie ma ani taniości, ani ekonomii, ani robienia czegoś za pomocą druciarstwa ;)

 

Tak czy siak powodzenia. Poszukaj kogoś w okolicy kto na prawdę się na tym zna to może coś Ci doradzi po oględzinach.

 

Aha, jeżeli tam jest dozownik oleju, to sugeruję go olać i robić mieszankę bo może się okazać że dozownik nie działa/źle działa

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...