Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was ma namiar lub wie gdzie zakupić brakujące włączniki które znajdują się w lewym przełączniku.

Jest tam miejsce na dwa włącznik.

W dwóch serwisach Yamaha nie mają.

Co nowego chcesz podłączyć? ;-)

Tam oryginalnie chyba dają włącznik dodatkowego oświetlenia ?

Sam się zastanawiałem nad takim przełącznikiem.

Co myślicie o wstawieniu tam tam wyłącznika świateł, tak aby w dzień można było latać tylko na tych "łezkach"?

Edytowane przez Rudi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nowego chcesz podłączyć? ;-)

Tam oryginalnie chyba dają włącznik dodatkowego oświetlenia ?

Sam się zastanawiałem nad takim przełącznikiem.

Co myślicie o wstawieniu tam tam wyłącznika świateł, tak aby w dzień można było latać tylko na tych "łezkach"?

Właśnie halogenów włącznik chcę tam wstawić a w drugie to mniejsze chcę wstawić pauzę olejarki łańcucha .

A co do jazdy na samych łezkach też fajny pomysł .

przełączników na allegro jest masę ale nie znalazłem takiego co by pasował w otwory .

Rozebrałem cały przełącznik w miejscu gdzie powinny być włączniki są atrapy włączników (całość odlana z plastiku)

Może ktoś coś kombinował z tymi włącznikami ???

Jak macie pomysł to pomóżcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwóch serwisach odpowiedzieli ze nie mają i nie sprowadzają, rozmawiałem telefonicznie,wysłałem jeszcze kilka email i też d..a.W przyszłym tygodniu pojadę do salonu/serwisu i porozmawiam .

A taki przełącznik właśnie mam i jest trochę nieporęczny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW każdą śrubkę można zamówić, to w Yamasze by nie można było? Może warto spróbować do Yamahy Polska napisać o taki przełącznik, oryginalny?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW każdą śrubkę można zamówić, to w Yamasze by nie można było? Może warto spróbować do Yamahy Polska napisać o taki przełącznik, oryginalny?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Byłem dziś w salonie/serwisie Yamahy !

Stwierdzili iż w tracerze w tym miejscu nie występują żadne włączniki i nawet jeden z serwisantów był ostatnio na szkoleniu i pytał co w tym miejscu mozna zainstalować w Tracerze ? stwierdzili iż cały przełącznik nie jest stosowany tylko w jednym modelu motocykla Yamahy.

W MT 10 , FJR i Tenerze występują tam włączniki, cena całego kompletu do MT 10 , 570 zł a do tenery 1070 zł a są na zewnątrz takie same. :rolleyes:

 

Oryginalne manetki grzane władcza się z poziomu menu Tracera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie/serwisie Yamahy !

Stwierdzili iż w tracerze w tym miejscu nie występują żadne włączniki i nawet jeden z serwisantów był ostatnio na szkoleniu i pytał co w tym miejscu mozna zainstalować w Tracerze ? stwierdzili iż cały przełącznik nie jest stosowany tylko w jednym modelu motocykla Yamahy.

W MT 10 , FJR i Tenerze występują tam włączniki, cena całego kompletu do MT 10 , 570 zł a do tenery 1070 zł a są na zewnątrz takie same. :rolleyes:

 

Oryginalne manetki grzane władcza się z poziomu menu Tracera.

Rzeczywiście oryginalne manetki włącza się z menu - tez tak mam.

Pozostaje poszukać używanego włącznika do FJR lub MT10 ;-)

 

Teraz z innej beczki. Czy ktoś wie z jaką siłą dokręca się śruby mocujące silnik w MT-09. Przymierzam się do założenia gmoli i nie chcę ani urwać śrub ani zgubić silnika ;-) Chodzi o śruby jak na zdjęciach.

post-88325-0-47204500-1484158427.jpg

post-88325-0-51572800-1484158437.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...