Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

wrruuummmm

 

na moim Tracer'ze jeździ Givi Outback 42.

Poszukać zdjęc?

 

na!zdrowie!

Oczywiście

Jak możesz to wrzuć zdjęcia.

Podoba mi się kufer Vario do BMW GS - z regulowana wysokością.

post-88325-0-81116000-1480352488.jpg

ale cena powala (sam kufer około 1500zł) a ponadto ma specjalne mocowanie do płyty BMW ;-(

Edytowane przez Rudi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to profesjonalnie!

Zapewne kosztowało majątek. Chyba poza moim zasięgiem finansowym.

 

Czy dobrze widzę, że zdjąłeś nakładki na handbary?

Handbary zostały oryginalne w całości.

Nie doświadczyłem dolegliwości o których czytałem.

Może za wolno jeżdżę :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handbary zostały oryginalne w całości.

Nie doświadczyłem dolegliwości o których czytałem.

Może za wolno jeżdżę :icon_evil:

No ja jeszcze nie testowałem swojego w maksymalnych prędkościach bo pogoda nie sprzyja. Poczekamy do wiosny.

Teraz w sobotę i niedzielę MotoMikołaje ale to prędkości patrolowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieli :-( jakiś link

No ja też "Nie widzieli" ;-)

 

wrruuummmm

 

MotoMikołajki powiadasz...

 

 

Oooo ale zaszalałeś z tymi saniami. na bogato zajechałeś. Za to ja z jakimi snieżynkami zaraz po MotoMikołajkach na MotoMikołajkowym ognisku

post-88325-0-90396700-1480964263_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priv Panowie, bo nie chcę jakiejś reklamy uprawiać. Tym bardziej, że nie mam z tym nic wspólnego, tylko mi wpadło w oko na fejsie ;)

 

Pozdr.

F.

Dzięki

Chociaż każda promocja jest warta zobaczenia i samo podanie promocji nie jest przecież namawianiem na zakup.

Jedynie nie wiem jak to jest z przepisami obowiązującymi na forum czy coś takiego jest dozwolone czy nie.

Tak czy inaczej dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pojeździłem i przyszedł czas na dopasowanie do mojej wysokości (187cm) i ....

Próbuję ustawić kąt nachylenia klamek do mojej wysokości czyli pochylam w dół a tu niespodzianka. Pochylając klamki pochylamy również handbary !!!

Powoduje to po pierwsze ocieranie handbarów o szybę przy ostrym skręcie, pod drugie jeśli inaczej ustawimy lewą stronę ze sprzęgłem a inaczej prawą z hamulcem to może być to powód, że jednym Tracer przy wyższych prędkościach wężykuje a u innych nie. Niestety pogoda nie sprzyja testom z dużymi prędkościami i poczekam z testami do wiosny.

W oczekiwaniu na sezon poszukam obejm tak aby handbary miały niezależne mocowanie na kierownicy, bo to co jest teraz to totalnie nieprzemyślane rozwiązanie. Obecnie rozwiązałem problem nachylenia klamki sprzęgła przenosząc mocowanie handbara na obydwie blaszki i włożeniem dystansu gdzie wcześniej był wciśnięty handbar.

Co do akcesoryjnej wyższej szyby to mam ją w najwyższym położeniu. Zastanawiam się czy się nie będę gotował w upalnym lecie. Obniżyć się nie da bo będą przeszkadzać handbary. Też tak macie ?

Co sądzicie o mojej teorii, że nierówne ustawienia handbarów mogą powodować wężykowanie?

Edytowane przez Rudi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty były ? Co tam zrobiłeś ,nakrętek położyłeś ?

Teraz hangbary są wyżej ?

Tak, podłożyłem nakrętki. Będą nierdzewne ale chwilowo miałem tylko ocynkowane.

Dzięki temu handbary poszły do góry na swoje miejsce.

 

Szukałem, ale nie znalazłem tego mocowania na kask. Macie tam jakąś linkę?

 

post-88325-0-40443500-1481389905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...