Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Ok stary link jeszcze działa chyba do 15.01 to nie muszę wrzucać jeszcze raz ;) aha jest do mt-09, ale różnica jest tylko prawie w plastikach tylko i zegarach ;)

https://ufile.io/7b278

 

tak w ogóle to zapraszam tutaj:

https://www.facebook.com/groups/628330220653926/

 

Rudi30 dzięki, ale te zdjęcia i tak są dużo do tyłu, bo doszło jeszcze parę rzeczy ostatnio, ale jakoś nie mam czasu wrzucić zdjęć ;)

Edytowane przez Bart3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart3z dzięki, sewisówka ściągnięta. Na pewno się przyda ale oby jak najrzadziej ;-)



Byłem dziś w salonie/serwisie Yamahy !

Stwierdzili iż w tracerze w tym miejscu nie występują żadne włączniki i nawet jeden z serwisantów był ostatnio na szkoleniu i pytał co w tym miejscu mozna zainstalować w Tracerze ? stwierdzili iż cały przełącznik nie jest stosowany tylko w jednym modelu motocykla Yamahy.

W MT 10 , FJR i Tenerze występują tam włączniki, cena całego kompletu do MT 10 , 570 zł a do tenery 1070 zł a są na zewnątrz takie same. :rolleyes:

 

Oryginalne manetki grzane władcza się z poziomu menu Tracera.

Zobacz ten link na facebooka, ktoś napisał, że od Super Tenere powinien pasować od regulacji zawieszenia.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1383409465037679&set=p.1383409465037679&type=3&theater

https://www.facebook.com/groups/628330220653926/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart3z dzięki, sewisówka ściągnięta. Na pewno się przyda ale oby jak najrzadziej ;-)

 

Zobacz ten link na facebooka, ktoś napisał, że od Super Tenere powinien pasować od regulacji zawieszenia.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1383409465037679&set=p.1383409465037679&type=3&theater

https://www.facebook.com/groups/628330220653926/

Wszystko Ok tylko ten włącznik a raczej cały zestaw przełączników do Super Tenere kosztuje 1070 zł. i trzeba kupić całość nie występuje w sprzedaży sam włącznika.

A te włączniki są stosowane w YAMAHA XTZ1200 Super TENERE i tam jest

sterowanie tempomatu. Nasze MT 09 nie posiadają takiego urządzenia. :sad:

Będę coś kombinował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.

 

Od września jestem posiadaczem MT09 Tracer w kolorze Tech Black. Bardzo fajny sprzęcik aczkolwiek nie bez wad :huh:.

 

Tak wyglądał po zakupie

post-90844-0-58864100-1515346322_thumb.jpg

post-90844-0-95615600-1515346347_thumb.jpg

 

Jak do tej pory zrobione kilka modów.

 

- światła dzienne na handbarach

- osłona chłodnicy

- craschbary silnika - Fehling

- szyba turystyczna Puig + uchwyt do montażu nawigacji

- kierunki LED przód - w planach LEDPlus z tyłu

- Kufry + stelarze GIVI 3 szt kufer centralny ze światłem STOP

- uchwyt do montażu zamka na tarczę hamulcową

- zamontowane podgrzewane manetki

 

Tak wygląda na chwilę obecną

post-90844-0-25081700-1515346702_thumb.jpg

post-90844-0-19118000-1515346728_thumb.jpg

post-90844-0-19937300-1515346936_thumb.jpg

 

Od września zrobiłem 5400km i ogólnie jestem zadowolony. Jak na razie największym problemem jest wężykowanie więc w planach zakup amortyzatora skrętu czy jak to się tam zwie :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Weżykowanie powstaje po przez nie wyregulowane Handbary i to one wprowadzaja motocykl w turbulencje, wystarczy je ustawić w jednakowej wysokości a problem zniknie. W moim MT09 tracer tak miałem, bałem się jeździć z większą prędkością jak 170 km/h zgłosiłem problem w serwisie ustawili handbary i problem znikł teraz można jechać do końca i jest spokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weżykowanie powstaje po przez nie wyregulowane Handbary i to one wprowadzaja motocykl w turbulencje, wystarczy je ustawić w jednakowej wysokości a problem zniknie. W moim MT09 tracer tak miałem, bałem się jeździć z większą prędkością jak 170 km/h zgłosiłem problem w serwisie ustawili handbary i problem znikł teraz można jechać do końca i jest spokuj.

Mam te same odczucia. Jak jest cieplej to zdejmuję handbary i zakładam tylko ciężarki. Jest o niebo lepiej. Można dzidować do 220km/h i jest spokój. Ponadto łatiwj przeciskać się między autami.

Edytowane przez Rudi30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Handbary to tylko część problemu, duża szyba turystyczna, ustawienie zawieszenia, rodzaj opon, poskładać te wszystkie rzeczy razem i powstaje problem wężykowania.

Edytowane przez MotoAndy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może akurat do twojej wagi i wzrostu wystarczyło handbary ustawić, każdy rajder jest inny. ;)

Ja ustawiałem swoje i niewiele się zmieniło. Spróbuje jeszcze ustawić przy pomocy lasera żeby obydwa były idealnie w lini i zobaczę czy to coś da.

Na innych forach radzili mi zmieniać opony, ustawiać zawieszenie albo po prostu kupić amortyzator skrętu.itd. itp. ihwd :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego problem zniknął po wyregulowaniu handbarów? Zawieszenie nie było regulowane opony orginalne cisnienie w oponach takie jak zalecane duża szyba Puig.

Tak jak pisał MotoAndy może czysty przypadek, że to wystarczyło. Też uważam, że składowych elementów może być dużo. U mnie się poprawiło po zdjęciu handbarów, ale poprawę dało wcześniej zamontowanie szyby niższej niż turystyczna. Swojego czasu dużo męczyłem ten temat. Ogólnie motocykl jest wysoki, ma szeroką kierownicę, lusterka i handbary są zamontowane na kierownicy przez co podmuchy wiatru wszystkie zawirowanie przenoszą bezpośrednio na nią. Dodatkowo wielka turystyczna szyba, a może również kufer lub kufry (ograniczenie z nimi jest do 130km/h). Zobacz jak wyglądają ścigacze. Nie mają tych rzeczy. Na potwierdzenie mojej teorii zobacz co zostało zmienione w nowej wersji GT. Węższa kierownica, mniejsze handbary, dłuższy wahacz i lepsze amory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...