Skocz do zawartości

Skradziono BMW R1200R z garażu


siwydr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy. Ze środy na czwartek jakieś złamane ch*je rąbnęły mi motor z zamkniętego, przydomowego garażu. Dla przypomnienia BMW R1200R, numer rejestracyjny CT2394. Kolor czarny. Kufer tylny, oryginalny BMW. Znaki szczegolne: gmole Hepco szaro srebrne, mocno obtarty dekiel lewego cylindra, bardzo mocno złuszczony napis R1200R na baku, niestety nie pamiętam z której strony, widoczne wgniecenie na baku, obok symbolu BMW, również nie pamiętam z której strony. Razem z motorem zniknęła kurtka i spodnie BMW Comfort Shell oraz czarny kask Schubert R1. Zależy mi bardzo, żeby ta informacja dotarła do jak największej rzeszy motonitów, szczególnie tych zainteresowanych zakupem motoru. W cuda nie wierzę ale może tym razem. Zdjęcia nie mam ale to dokładnie taki motor jak na zdjęciu poniżej. Jakby ktoś nie pamiętał lub nie wiedział, kontakt bezpośredni 691 960 383

post-16084-0-34892100-1424561869.jpg

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze napisz z skąd dokładnie jesteś bo w profilu pisze Toruń (ale dokładnie w Toruniu mieszkasz )?.

Motocykl zginął z miejscowości Różankowo 10km od Torunia po włamaniu do domu.

 

Nie podałeś najważniejszego czyli numeru ramy.

Nie znam nr. ramy bo motocykl nie był mój wstawiłem ogłoszenie na Forum na proźbę kolegi któremu skradziono sprzęt.

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...