Skocz do zawartości

Pasująca opona


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem przekonany czy piszę w dobrym dziale, proszę o ewentualne przeniesienie.

 

Kupiłem swoje suzuki gs z oponami pirelli diablo rosso 2. Nadchodzi teraz czas zmiany tylnej gumy,oczywiście najlepiej byłoby na taka do pary, Interesuje mnie czy można założyć jakaś inną oponę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo znam się na oponach... Chciałbym coś tańszego ;) o rozsądnych parametrach żeby mi dobrze opony współpracowały, A jednocześnie przeczytałem w internetach że te opony to trochę na wyrost do mojej suzy. Liczyłbym tu na propozycje tego co by pasowało, bo doświadczeń w tym zakresie nie mam żadnych.

Edytowane przez Ker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda interesują mnie nowe, jeśli byłaby jakaś rozsądna opcja pasująca do przodu, to myślę, że będę zainteresowany. Przy moim aktualnym stanie konta każde 10 złotych będzie się liczyć. Chyba, że to opcja nie warta zachodu, to wtedy trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, napisałem, że poszukuję propozycji. Opon do motocykla jest wiele. Mogę wam podrzucić jakieś linki, jakie opony do gsa ludzie polecają wiem, ale to taka zabawa w kotka i myszkę, bo czy będzie współgrać z przodem to zagadka. Jeśli macie propozycję jakiejś opony tańszej niż DR II na tył, która by pasowała do zestawu z DR II na przodzie, to proszę podajcie je. Jeśli nie macie takowych, to nie będę kombinował i wymienię na to, co miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj, a nie czekaj aż ktoś to zrobi za Ciebie, bo masz lenia. szukasz opony tego samego typu, o podobnych parametrach - pomocą mogą służyć zarówno dane techniczne producentów, jak np. testy (bodajże motocykl on-line ma wszystkie). jak wybierzesz, to możesz podać nazwę, albo wcześniej kliknąć wyszukiwarkę na forum, wpisać nazwę i poczytać co ludzie o tym modelu piszą. proste? tylko trzeba trochę samodzielności, a nie domagać się żeby ktoś Ci nosek wycierał

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...