Skocz do zawartości

Problem Yamaha TZR 50


Szwadronek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w moim moto Yamaha Tzr 50 który oprócz wydechu ( spawak ) jest seryjny ( odblokowany ) przed zimą pojawiał się problem nie wchodzenia na obroty przez krótką chwilę gdzie trzeba było go z wciśniętego sprzęgła przegazować ( na światłach bywało denerwujące ) , mechanik stwierdził że gaźnik wymaga regulacji co też zauważyłem po nieco większym spalaniu.Postanowiłem to teraz zrobić więc po umyciu go dokładnie benzyną i przedmuchaniu sprężarką zamontowałem tak samo jak był , jest złożony dobrze ( pływak działa , linki gazu i ssania ręcznego reagują ) reszta również.I tu nastąpił problem że po zamontowaniu go nie mogę go odpalić , na pych nie próbowałem bo mam lód za oknem i nie mogę od tygodnia go wypchać przez to.Dodam że świeca ma iskre i jest nowa, po wykręceniu jest czarna i pokryta czymś co chyba świadczy o złej mieszance.Filtr mam czysty , wszystko zrobione jak wcześniej tyle że nie mogę go wyregulować gdyż nie chce odpalić ( udało mi się go 2 razy odpalić na okres 5 sekund ale gasł i trzymał obroty 3-4 k gdzie normalnie na jałowym ma 1.5) . Nie wiem już co mam robić , proszę o pomoc. Gaźnik to dellorto 16 i posiada dwie śrubki regulacji jedną to przepustnica a druga mieszanka paliwowo powietrzna.

Skoro świeca jest brudna uznaję że paliwo dochodzi przez przewody do cylindra wszelkie płyny chłodzące oraz olej mam zalany , wcześniej yamaszka jeździła bez problemu i odpalała od tzw.strzała. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...