Skocz do zawartości

Charto-WSK-a


Dżawa50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny super pomysl na wsio-tjuning ... :)

Po co rozpierniczac charta aby wsadzic jakis tam silniczek, jak mozna go zarejestrowac i spokojnie jezdzic - a w koncu do tego sa wlasnie motorowery.

 

I niech nikt mi tu nie chrzani ze rama dlugo wytrzyma ... w motorynkach zawsze sie po pewnym czasie lamaly !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w motorynkach sie lamaly....tylko ze motorynka ma rame blizsza rowerkowi wigry albo jubilat niz motora. A chart ma juz w miare w miare wytrzymala rame lepsze zawieszenie i.t.d tez mysle ze pare drobiazgow i ladnie wejdzie...moim zdaniem warto sprubowac. Ale ja to bym wlanie stawial na przyspieszenie..niech lata sobie 80ale bedzie mial super kopa a co do tych 100km/h to przy tej predkosci by sie rozwalil...a po drugie opony tez by padly...ogulnie fajny pomysl ale ja bym robil na przyspieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha.. Tak się składa Że ja się urodziłem w mieście....(nie wiem jak ty ale ja w to nie wnikam)...Ja jestem Z Krakowa.. więc ja bym tego raczej wsią nie nazwał... :buttrock: ... Po 2.. Nie to że cię chce obraźić ale zobacz na swojego awatarka, hmm spodnie typu wytarte, lub takie jak ty masz należą do typu "Gejowskich" .. nie wnikam kim jesteś i jakie masz poglądy ale wyglądasz trochę dziwnie (nie mówię o wyglądzie zewnętrznym) ale o stylu ubierania się...Ja osobiście nie uznaje noszenia takich "gejowskich" spodni, bo z ogółu mi się nie podobają, a po 2 chcodzą w nich ludzie których nie lubię..( i ty też).. (jednak styll ubierania się odzwierciedla charakter..) i powiem ci jeszcze że jestes strasznie zaczepny.. a takich ludzi też się nie lubi..Po 3 i najważniejsze i tak będe robił co będę chciał... Mam wolną wole tak samo jak ty.. więc nie widze przeszkód czemu nie miałbym spróbować... A to czy się chce zabić czy nie nie powinno cię interesować...

 

PS.. czy ja powiedziałem że będe to robil.. miałem taki plan.. puki co silnika od 125 nie mam i nie zanosi się abym go miał.... ale jakym miał okazję to bym brał... I H*j ci to tego... Pczciwy człeku... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...