Skocz do zawartości

Czy GS to dobry motocykl dla poczatkujacego?


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam do was pytanie - zaznaczam jest to pytanie zupełnie TEORETYCZNE. Wchwili obecnej mam etz 150 ale w przyszłości mam zamiar kupić GS 500 E. Na Etz-tce latam tylko w najblizszej okolicy mam w tej chwili przejechane 3,5 tys km (niestety brak prawka ogranicza skutecznie moje wypady) Jestem wysoki(185cm) i waze tak około 80 kg wiec chyba nie powinienem miec problemow z takim sprzetem co??? Oczywiście sprzeta chce kupić jak bede miał prawko (inaczej nie ma mowy). Więc pytanie czy GS to dobry motocykl dla początkującego??? Co jest lepsze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!!

 

Na samym wstępie polecam przejrzeć strasze posty,znajdziesz tam masę informacji na temat GS 500. Znajdziesz chyba odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania,są tam również porównania GS 500 z ER 5 czy Hondą CB 500,a także jakieś konfrontacje z XJ 600 itd. Istna kopalnia wiedzy jeżeli chodzi o ten motocykl. Czasami nie warto wzniecać nowej dyskusji w temacie,który przewijaj się już kilka lub kilkanaście razy.

 

Zyczę udanych poszukiwań i pozdrawaim :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Uwazam, ze GS500E to bardzo dobry sprzet na poczatek. Jest dobry w prowadzeniu, bardzo ekonomiczny no i cenowo przystepny. Fakt, ze CB500 czy XJ600 sa lepsze i wieksze gabarytami ale GS jest bardziej chodliwym moto i w przypadku sprzedazy nie mialbys problemu. Oprocz tych moto polecam takze Suzuki Bandit 400. Bardzo fajny sprzecik z silnikiem T4. Mialem kiedys GS (mam tyle samo wzrostu co Ty, troche mniej waze) i dobrze mi sie jezdzilo GS (na zakretach scieralem podnozki:) ) ale jednak przy tym wzroscie sprzet wydaje sie maly. Silnik jest wytrzymaly a czesci dostepne i dosc tanie w poronaniu z konkurentami. Powodzenia w kupnie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...