Skocz do zawartości

sprzęgło Ciągnie huska CR125


kotlet9898
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tarcze w wieku przedemerytalnym

zmierz jeszcze sprężyny ale prawdopodobnie również będą do wymiany

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 121 stronie są podane grubości tarcz. Standard,to 3 mm,a limit,to 2.9 mm.

Na 122 podane są limity luzu tarcz w koszu, skrzywień przekładek i długości sprężyn.

Grubość okładzin u. Mnie. To 0,2-0,3 mm a w serwisowe min 0,2 Max 0,5 mm. Suwmiafka mierzylem;)

 

Po tym co tu napisałeś, radzę abyś oddał moto do kogoś kto się zna,bo źle wykonałeś pomiar,a trzeba będzie jeszcze skręcić to do "kupy" i możesz mieć z tym większy problem

 

Na dodatek serwisówka jest do Huski z 2011 roku. Masz w tym samym roczniku ?

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu szybko szukałem i nie dopatrzyłem sie co od czego, dziś sobie przejrzę i bd wiedział co i jak a jeśli umiałem rozebrać to i złożyć nie będzie wiekszego problemu. pomiar wymierzyłem dobrze i o tym wiem.;) a że każda tarcza ma inny pomiar to już nie do mnie pretensję. I na ten dodatek dodam ze bezczynnie cały dzień bym nie szukał serwisówki od innego rocznika.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci ktoś zmierzy te tarcze prawidłowo bo nie chce mi się wierzyć że któraś może faktycznie mieć 0.5mm :D weź od kogoś suwmiarkę elektroniczną , ja też na początku nie ogarniałem zwykłej :D

 

0.2mm to jest chłopie listek od szczelinomierza przecież to by się zmieliło przy pierwszym podaniu obciążenia , nawet komarek czy ogar miały grubsze....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...