Skocz do zawartości

Dakar 2015


MaRyaan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania mam, na France 4 dziś wieczorem padło krótkie info że Hołek miał problemy ze skrzynią biegów ale nic nie mogę znaleźć. I drugie pytanie, dlaczego w rajdzie moto są 450cc, czy to wymóg regulaminowy czy jakieś optymalne rozwiązanie. Też nie mogę znaleźć info dotyczących danych technicznych motocykli (ani innych pojadów, kilka info dotyczących nowej Tatry tylko znalazłem).

Aby jeździć szybko, nie wystarczy benzyna w żyłach, potrzebny jest jeszcze olej w głowie.

Każdy chwali to - czym jeździ jego stary.

Jeździłem już chyba wszystkim, od dziecięcego chodzika po Magnum 520 DXi z naczepą ponadnormatywną, a teraz przyszedł czas na motocykl.

Kierowcą trzeba się urodzić, samo prawo jazdy nie wystarczy ... ale na wszelki wypadek mam wszystkie kategorie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I drugie pytanie, dlaczego w rajdzie moto są 450cc, czy to wymóg regulaminowy czy jakieś optymalne rozwiązanie.

 

narzucony odgórnie bzdurny wymóg - dla mnie bzdura bo w takich rajdach open terrain rządzą wielkie single ewentualnie jakieś lżejsze tłiny , ale gdzie czytałem że to niby względy bezpieczeństwa bo motocykle były za mocne , rajd za niebiezpieczny i takie tam sranie w banie...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonik po dzisiejszym etapie spadł na 2 miejsce w generalce. 6'49" straty do lidera, ale do końca jeszcze kilka etapów, także trzeba być dobrej myśli. Kuba Przygoński z kolei awansował na 16. Raczej już nie ma szans na podium, bo strata wynosi blisko 3h, ale kto wie, w tym rajdzie nigdy nic nie wiadomo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...