Skocz do zawartości

Silnik am6 problem cylinder głowica!!


Zielok TS 50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki oto problem:

Jeżdżę któregoś dnia aż nagle patrze że cieknie mi woda z głowicy na złączeniu cyla i głowicy mój peugeot xps zaczą przerywać i gasł (pewnie go woda zalewała). Postanowiłem zdjąć głowicę aby wymienić uszczelkę bo to pewnie ona jest winowajcą, więc rozbieram wszystkie śrubki od szpilek odłączam chłodnicę i próbuje zdjąć głowice i teraz jest problem głowica ni *** nie chce zejść, co mam robić>? Słyszałem żeby wyciągnąć razem z cylem ją ?

I dodam jeszcze że to cylinder i głowica 90ccm (malinka).

Gdzie dostanę do tego uszczelki jak zdjąć tą głowice ? Poproszę o linki do uszczelek ;)

 

Dzięki bardzo pozdro /Zielok//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale pukałem nie pomaga przecinak i śrubokręt mi zostaje??????

 

Dzięki ale pukałem nie pomaga przecinak i śrubokręt mi zostaje??????

 

a może młotek za mały ? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć po co ??

chłodzenie powietrzem ma w zasadzie same plusy -jeden płyn mniej , nie ma delikatnej chłodnicy , kilometra węży, pompy wody , uszczelkę pod głowice do powietrzaka 2T to robisz z puszki po piwie :D

 

w takim małym silniku zyskasz może z 1-2KM przechodząc na ciecz , moim zdaniem bez sensu-nie pisz że masz w takim małym dualu problemy z przegrzewaniem bo to znaczy że masz coś uszkodzone :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem nic takiego a ty jakies gówno robisz zapytalem czy jest to opłacalne ale teraz to i tak nie ma znaczenia bo sprzedałem suzuki a kupiłem peugeot xps am6 ciecz i teraz muszę ściągnąć tą głowicę żeby wymienić uszczelki a te co są w linku na górze to do 90ccm dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...