Skocz do zawartości

Strzelanie z wydechu i cieżko pali na zimnym KXF 450


bratomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ilość sworzni to tutaj mamy 29 i tak jest ustawione, co do łańcuszka to wydaje się ok, napinacz wysuwa się około 1/2 także myślę że coś jeszcze polatam. Co do strzelania nawet mi się to podoba ale nie wiem czy idą za tym jakieś komplikacje typu powypalane zawory itp. dlatego wole z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strzelania nawet mi się to podoba ale nie wiem czy idą za tym jakieś komplikacje typu powypalane zawory itp. dlatego wole z tym zrobić.

Też się tego obawiałem, ale oczywiście ssące poleciały po 90 mth, a wydechowe przelatały 140 i nie zdradzały śladów wypalenia w momencie, gdy sprzedałem Kawkę. A konkretny strzał z wydechu to przecież "+10 punktów do adrenaliny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie waliło ale to denerwowało (latam bez zatyczek). Po uszczelnieniu wydechu, przesunięciu iglicy, regulacji zaworów problem ustał. Teraz też czasem strzeli ale rzadko. Jak wali seriami to uboga mieszanka co zresztą świeca potwierdza. Jak wali raz ale takim mega strzałem to za bogata.

 

Jest jeszcze opcja, że masz wytarty korpus/płytkę przepustnicy i ciągnie lewe powietrze. W takim przypadku nic oprócz wymiany gaźnika nie pomoże. No ale na razie lepiej pokombinuj z iglicą i napisz czy jest jakiś efekt. Przy okazji odłącz tps i obserwuj czy będzie różnica.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem o jeden poziom i tak:

gdy ma ustawione wysokie obroty to nie strzela ale wydech czerwony cały czas, jak zmniejszę obroty to wydech jest mniej czerwony ale wtedy strzela. Dodam że przed regulacja wydech był czerwony tylko na ssaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przestawilo ci zapłonu ? Np. ścięty klin pod magneto (po uj w kxf-ie magneto :bigrazz:) lub przestawiona płytka impulsatora . Rura nie moze być czerwona bo zaworki zejdą za szybko .

Jakie masz aktualnie sprężanie ?Nie za wysokie?

 

Filtr powietrza na swoim miejscu i taki jak fabryka przykazała ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...