Skocz do zawartości

Systemy do spinania bagażu


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie jak sa akceptowane na rynku systemy "szybkozłączek" do bagażu, większość z nich ma nazwy marketingowe z "quick", "lock" "tank" itd:

a) ze 3-4 konkurencyjne systemy do toreb na bak, że "złącze" montuje się śrubami wlewu. Inne były "modne" 3 lata temu, inne teraz, czy mogę zgadywać że te dziś modne zostaną zapomniane za jakiś czas? Za którymś z nich stoi Givi.

a2) czy którykolwiek z nich akceptuje coś cięższego niż 3-5 litrowy tankbag albo mapnik?

 

b) system miękkich toreb bocznych na szybkozłączkach chyba wywodzący się od Givi?

 

Czy głos rozsądku to kufry Monokey (i kilka innych wiodacych systemów, hepco itd) albo uniwersalne tankbagi magnetyczne, sakwy na paski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny 'system' jakiego ja używam to tankbag + siatka + 3 ekspandery. Starczyło mi, żeby załadować się na ponad tydzień czasu na pokazy lotnicze, miałem też przy sobie chyba 8 litrów ulubionego napoju, różnego rodzaju dokumenty i lustrzankę z teleobiektywem. Wszystko dojechało i wróciło bezpiecznie, bez żadnych jaj po drodze. Nic nie odpadało, nie luzowało się, nie było niewygodne - no dobra, musiałem się raz zatrzymać, bo ładunek z zadupka zsunął mi się na plecy, ale to przez chu*owe pakowanie :D.

Inna sprawa, że do mojej Suzy zwyczajnie nie opłaca się inwestować w jakikolwiek 'system' do przewożenia bagażu, ale w tym wypadku, najtańsze rozwiązanie okazało się bardzo skuteczne. Gdybym miał na niej tyle miejsca, co na GPZcie, to chyba mógłbym się przeprowadzać :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...