Skocz do zawartości

Nowa R1 czyli erłan - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Dziwne, że jeszcze nikt nie założył takiego wątku.

200KM, 199kg z płynami, kontrola trakcji, telemetria z GPS - czyżby mocny konkurent nowej S1000RR?

Do tego jakaś jeszcze bardziej wypasiona wersja M

http://www.mcnews.com.au/wp-content/uploads/2014/11/2015_YAM_YZF1000R1_EU_VRC1_STU_001_03.jpg

http://www.mcnews.com.au/wp-content/gallery/2015-yamaha-yzf-r1m-special-edition/15_R1M_Silver_A1.jpg

http://www.mcnews.com.au/wp-content/uploads/2014/11/2015_YAM_YZF1000R1_EU_MS1RB_STA_001-1024x964.jpg

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie pocudowane te nowe sprzęty, właśnie poczytałem o tej R1(wizualnie nie podoba mi się). Wszystko fajnie,silnik, ta elektronika super, ale to jest sprzęt chyba tylko na tor...(chociaż dawno już uważam że litrem nie ma sensu jeździć po drodze...) Ktoś się nauczy na takiej na torze i potem go stary litr zaskoczy jak dupa odjedzie w zakręcie :biggrin: Nie wiem z tych nowości superbajkowych, to chyba najnormalniej jest jeszcze w Panigale i sic! BMW (chociaż nie lubię, ale jeszcze wygląda w miarę). Dobrze że mnie nie stać, pewna era się skończyła w tych motocyklach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem inne foty z lampa w klasycznym miejsci, tak wiec jestem nieco zdziwiony, ze na tej focie jest bez lampy " glownej ". Podoba mi sie miejsce w ktorym wkomponowano te dwa reflektorki, tylko miec nadzieje, ze dadza rade.

 

Jak dla mnie bomba !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie samego wyglądu to jak dla mnie nic nie przebije pierwszego erłana i modelu z bodaj 2005, kiedy wydech poszedł pod zadupek. Dwa najpiękniejsze motocykle jak dla mnie. Mocy pewnie mają w ch*j za dużo, ale erłana z pierwszego roku to kupiłbym nawet dla samego faktu posiadania tego moto.

Elektronika wygląda ciekawie, jak np full power control launch. No ale z drugiej strony - ustawienia dla wheelie, ja pierdzielę. Motocykle idą powoli w tym samym kierunku, co samoloty - niedługo człowiek będzie potrzebny tylko do wsadzenia kluczyka do stacyjki, albo umycia sprzętu po wypadzie.

Ciekawe jak będzie wypadało porównanie z H2. Muszę przyznać, że jak H2R wyglądem totalnie rozje**ło, tak H2 jakoś niespecjalnie.


"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko kto za nia tyle kasy zaplaci ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cen jeszcze chyba nie podali

 

Pozdr.

F.

 

Widzialem inne foty z lampa w klasycznym miejsci, tak wiec jestem nieco zdziwiony, ze na tej focie jest bez lampy " glownej ". Podoba mi sie miejsce w ktorym wkomponowano te dwa reflektorki, tylko miec nadzieje, ze dadza rade.

 

Jak dla mnie bomba !

 

:crossy:

KS - innych fot nie było, to mogły być wizualizacje. Wczoraj była premiera z Rossim i Lorkiem

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie 100 tyś? gdzieś podawali że 16 tyś zielonych z hakiem czyli plus minus 60 koła. Ja mojej starej dychy się boje więc tutaj tym bardziej nie ma co pisać o osiągach bo 1 na 100 tym pojedzie jak facet. Wygląda totalnie słabo. R1 było zawsze ładnym motocyklem. Było...

 

dokładnie 16,490 baksów. http://www.yamahamotorsports.com/sport/products/modelhome/6/home.aspx

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, na pewno klienci się znajdą. H2R ma kosztować 50 tysi i ma być dostępnych w UK całe 15 sztuk. Nie wystarczy mieć pieniądze, żeby ją kupić. Wpłacasz 5k depozytu i musisz jakoś 'zachęcić' Kawasaki, żeby właśnie Tobie ją sprzedali. Jeżeli się zgodzą, dopłacasz 45 kafli i masz, jeżeli nie - zwracają depozyt.

Swojego czasu byłem aż zaskoczony, że widziałem na drodze sporo S1000RR czy Panigale. Przecież to też tanie nie jest. Nie dalej jak wczoraj widziałem ex-demo 899 za 12000...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major87

 

jak chcesz jedna to moge Ci zalatwic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...