Skocz do zawartości

zx9r 96r dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nabyłem nie dawno zx9r ze stukającą panewką na korbie , i nie wiem co począć , kupić nowy (używany) wał w dobrym stanie do tego komplet nowych panewek głównych (ASO) czy szukać innego silnika?

Co do innego silnika na allegro czy tablicy nie ma ani jednego do modelu 94-97 czy silnik z 98-00 będzie pasował ?

 

 

Trzeba było o tym pomyśleć zanim kupiłeś ten motocykl.

Na allegro nie ma już nawet tych motocykli a co dopiero części do nich, tzn są, ale właśnie bez wału czy pieca bo wszystko zatarte.

Szukaj zatem za granicą sprawnych części (przejrzałem na szybko i też nic) a jak się coś trafi to bierz i się nie zastanawiaj. Albo odsprzedaj to dalej, to najmniej stracisz na zakupie tego motocykla.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wał za 350zł? darmocha. Jeśli nie jest zatarty to pomiar mikrometrem wystarczy by ocenić czy nadaje się do zakupu i montażu.

Właściwie to obyłoby się i bez mikrometru, ale ja już takie rzeczy widziałem... Polak potrafi;)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...