Skocz do zawartości

Zwichrowane przednie koło i/lub zawieszenie


Princer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż z ciekawości pogoglowałem - na jakiejś stronie moc 24KM a potem Vmax ~120km/h (mało ale są jescze przełożenia). No nie , nie zam chińskiego pieca z więcej niż 60-70 kucykami z litra . I nie sądzę żeby to był wyjatek .

Wnosek z tego taki że spawanie tego demona może mieć ręce i nogi choc latasz po terenie i jest opcja skończenia z gruzem w zębach niezaleznie od prędkości . Zrób jakies zdjęcie co ci sie tam urwało bo juz nie wiem czy cała główka czy siodła łozysk główki ramy .

Importer może pomóc tylko nie spodzieaj się szybkiej dostawy (sama droga morska to 40 dni a jescze trzeba reszte zamówienia "skleić" ) .

 

A takie to:

http://www.aliexpress.com/item/Zongshen-gy-off-road-motorcycle-frame-zongshen-off-road-vehicles-rack/1225689820.html

Hasło "motorcycle frame" .

?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu używaną ramę na olx za 100 zeta. Importer chce za nową 350zł, i zastanawiam się czy jest sens kupować nową gdy używka jest w dobrym stanie (nie popękana i nie pogięta), skoro sam montaż to 300 zeta a to przecież tylko tani chinol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie tak .

Jak masz używke z papierami to po problemie - tak jak byś drugie moto kupił.

Zadzwoń do WK i sie spytaj czy mozna wymienić rame bo sam nie wiem , napewno bedzie trzeba mieć umowe K-S / fakture bo druga rama sie znikad nie wzięła.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można legalnie wymienić ramy na używkę bez papierów, tylko na nówkę i nabija się wtedy na niej numery. A przy używce z papierami to najlepiej aby uniknąć chodzenia po urzędach po prostu złomujemy starą ramę z papierami i jeździmy na nowych.

 

Podczas przeglądów zawsze sprawdzają VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princer czyli rama z kwitem albo nówka za 3,5 paczki . Przypuszcam że ta od dilera będzie finalnie tańszą opcją . Pozatym jak ktoś sprzedaje używke bez kwitu to warto mu sie blizej przyjrzeć :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W takim razie trudno mi uwierzyć, że z przodem jest wszystko ok. Przy dzwonie, który łamie ramę przy główce musi coś pokrzywić z przodu...no ale to chinol więc może...

Jako nowy na tym forum przeglądam sobie czasem stare wątki.

W zeszły m roku znajomy miał dzwona na BMW GS .

Zabite koło, pęknięte obie półki, trochę innych szkód ... Jedynie lagi okazały się nietknięte :ohmy:

Edytowane przez Oldmotory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...