Skocz do zawartości

Cafe racer honda 900 boldor


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie Janku , ale nie znam sie Ryskiem za dobrze jak tam bylem to wali mi takie kwoty ze kosmos i aż boje sie go odwiedzać , a co dopiero kupować :)

 

Kupę gratów mam , zawsze moge coś pozyczyc z moich zapasów , mechaniczne jest wszystko ok , hamulec sie zobaczy ale na te RAASKI mam chrapkę

Edytowane przez Malykrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Grabniku byłeś, czy w Jedwabnem, bo może pomyliłeś Rycha z Adamem, ten to dopiero fantasta, ale zgadzam się z Tobą, i Rych dla mnie czasem wymyślał dziwne kwoty.... ale ja tam się nigdy nie boję rozmawiać, a co za gadanie nikt nie skrzywdzi....zresztą niedługo będzie motobazar w Warszawie, może coś się trafi aha....

Ja tak kupiłem 999 że najpierw kupiłem zbiornik na bazarze do 999 razem z pompą za 250 zł ( u Rycha pewnie byłoby 800-900), a potem resztę w USA, hehehe, kupiłem moto zestaw do samodzielnego montażu( moto odzyskane po kradzieży, ale w stanie silnik, rama, koła ,światełko, resztę musiałem dokupić i uzupełnić), mam teraz jedyne w PL ręcznie robione 999, dlatego nie do sprzedania :buttrock: :icon_mrgreen:

Myślę, że z RAASK uda Ci się dogadać...a może znajdziesz wspólny język na niwie branżowej???

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie wiem, może i mi uda się wpaść na Motobazar, jak baba nie będzie krzywo patrzeć....

Pozdr. J-999

 

 

P.S. Hej... chyba kicha z tych RASSK ów będzie, bo jestem u Rycha i nie mogę ich znaleźć, nie wiem, czy Adam nie dał ich dla Szymona celem włożenia ich do Adamowej CB 550 CF ???? Sory za zamieszanie jak się znajdą dam znać...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, masz te Marcoty z tyłu, tylko w stosunku do oryginałów, są deczko krótkie, i dlatego wydaje się że moto ma geometrię czopera..., lagi można wypuścić nad półkę, lub dospawać inne mocowania z tyłu...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już usunalem z nich farbe , będą w oryginale , narazie bije sie z myślami co z tym motorem zrobic , rama poszła do piaskownicy :) , szukam koła na tył , jak znajdę ulepię coś jak to na filmie jak nie będę sie martwił , Twój pomysł mi sie podoba , ale poświęcę na to następny projekt , ta rama jest pocieta a nie chce mi sie jej reanimowac , jutro mam zamiar zadzwonić do rzeczonego Szymona , pochwałę sie ceną .

 

Mam ochotę przejechać sie na Grabnik , szukam kierunkowskazow do mojej Kawy , podobno Rysiek ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik pokładowy :

Rama i reszta gratow wypiaskowana , pomalowana ,

Silnik czeka w kolejce ( jutro jest szansa )

Co do akumulatora i elektryki to kwestie "magii" pod zbiornikiem można miedzy bajki wepchnac

Elektrykę akumulator montuje sie pod ramą w miejscu gdzie zasłaniają je tlumiki ( tez byłem zdziwiony ) , otrzymuje sie czystą linie motocykla bez bałaganu w miejscu osłon itp .

 

Jutro wrzucę foty

 

Poszukuje przedniej felgi rok1979

Edytowane przez Malykrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to miało papiery to już bym jechał po to. Ale mi się cholera podoba.

 

 

http://allegro.pl/wsk-175-cafe-racer-jedyna-taka-i4612041008.html

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...