Skocz do zawartości

Szukam motocykla 500-600 dla rozpoczynającego jeszcze raz


louck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze i Forumowiczki,

 

Może ktoś z Was słyszał, wie, zna lub ma motocykl 500 - 600, z którym chce się już pożegnać

nie ze względów upadłości technicznej lecz z chęci zmian.

Z uwagi na to, że rozpoczynam swoją przygodę z moto po raz drugi ( pierwszy raz to było z 15 lat temu )

zależy mi na łagodnych 2oo, a nie na moto, które mnie sponiewiera w awaryjnej sytuacji.

Celowałem w suzuki GS 500 i (bardziej) Yamahę XJ600N.

Myślę, że rocznik to minimum 1999 i w górę.

Cena do 6000 - to już max ale to już stan musi być miodny.

 

Chciałbym w resztce tego sezonu pojeździć ile się da i przyszły też jeszcze tym moto polatać. Co dalej to się zobaczy.

Nie jest też tak, że ostatnio jeździłem 15 lat tamu. Wykupuję sobie jazdy w szkole nauki i z największych moto to jeździłem niezblokowaną xj6.

 

Wersja naked najbardziej mi odpowiada.

 

Najchętniej do 50km od Poznania.

 

pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na szlaku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Może nie tak blisko poznania ale mam do sprzedania swoją GPZ500S z 2002 roku.

 

http://olx.pl/oferta/kawasaki-gpz500s-2002-rok-mozliwa-zamiana-na-nakeda-enduro-CID5-ID6Av9R.html#0fd14b7544;promoted

 

Na wszystkie pytania z chęcią odpowiem przez telefon.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż całkiem zdrowego GSa 2005 rok w nakedzie. Jak byłbyś zainteresowany to się odezwij.

 

Pozdro

Cześć

 

Przeslij fotki, cenę. Szybkie akcje bo w tym tygodniu chcę nabywać. Mam już sztuki na oku.

Opisz kiedy były serwisy robione, regulacje, wymiany płynów ustrojowych, stan opon i ich rocznik.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...