Skocz do zawartości

SHL M06U 59r.


meitras12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w niej działa? Wygląda jak kupa złomu. Ostatnio z kumplem się męczyłem przy komarze z 73, wyglądał podobnie, tragedia, kolega włożył w niego więcej kasy niż koszt zakupu a i tak spędziliśmy przy nim ze dwa miechy...

Edytowane przez Michał Mleczko

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzy nie było w oryginale... Serio, pełno tego po stodołach stoi, w takim stanie nie da się tym jeździć, przeglądu nie przejdzie (przynajmniej nie powinno), jak chcesz to tak zostawić to nie bardzo jest się czym chwalić. Co innego, jak masz zamiar doprowadzić ją do stanu przynajmniej jeżdżącego, czyli regulacje, pewnie szlif, elektryka, licznik, nowe opony (!), nowe koła (albo regeneracja tych) i odmalowanie proszkowe (to w gruncie rzeczy niewielki koszt, poniżej 300zł dałoby radę wszystkie elementy) itd.

 

Mówię tak, bo sam dłubałem przy komarku w trochę lepszym stanie (chociażby koła miał minimalnie jeszcze błyszczące, a nie jak w reklamie Hammerite'a) i to był złom, po naszych naprawach nadal był to złom (ale już odpalał, hamował na oba koła i miał lampę) i dopiero czwarty gość wziął i go zrobił porządnie, a każdy poprzedni i tak wziął stówę (części nie liczę).

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzy nie było w oryginale... Serio, pełno tego po stodołach stoi, w takim stanie nie da się tym jeździć, przeglądu nie przejdzie (przynajmniej nie powinno), jak chcesz to tak zostawić to nie bardzo jest się czym chwalić. Co innego, jak masz zamiar doprowadzić ją do stanu przynajmniej jeżdżącego, czyli regulacje, pewnie szlif, elektryka, licznik, nowe opony (!), nowe koła (albo regeneracja tych) i odmalowanie proszkowe (to w gruncie rzeczy niewielki koszt, poniżej 300zł dałoby radę wszystkie elementy) itd.

 

 

Nie wiesz o czym mówisz. Znalezienie tego modelu w takim stanie to ogromne szczęście i nie leży ich pełno po stodołach. Właśnie na tym polega prawdziwa wartość starego motocykla że pozostawia się go w oryginalnym malowaniu i całej reszcie. Na co mi felgi świecące się jak "psu jajca" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj się ludzi, którzy bredzą - dobra rada. ;)

 

Po stodołach to walają się Wieśki, wystawiane później na tablice/allegra po kilka tysięcy, bez papiera i połowy części.

 

A ta SHL-ka wcale w takim złym stanie wizualnym nie jest! ;) Technicznie go nie ocenię, bo jak - ze zdjęć? ;) Swój klimat ma - popieram pozostawienie tak, jak stoi. Technicznie czegoś wymaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj się ludzi, którzy bredzą - dobra rada. ;)

 

A ta SHL-ka wcale w takim złym stanie wizualnym nie jest! ;) Technicznie go nie ocenię, bo jak - ze zdjęć? ;) Swój klimat ma - popieram pozostawienie tak, jak stoi. Technicznie czegoś wymaga?

Tarcze sprzęgłowe i półksiężyc do wymiany i w zasadzie to wszystko.

 

A ja nie rozumiem w jaki sposób odrestaurowanie tego motocykla obniżyłoby jego wartość. Może ktoś wytłumaczyć?

Jak świecące się felgi pasowałyby do reszty motocykla ? A nawet jeśli dochodziłoby malowanie to nic nie warte. Ceni się to że ten stary motocykl jest cząstką czegoś sprzed lat czego już teraz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy mówimy tu o wartości w sensie finansowym czy emocjonalnym... ;)

 

 

Tak, w sensie finansowym. I nikt nie mówi o polerowaniu felg tylko usunięciu rdzy, naprawieniu prędkościomierza, wymianie przetartych kabli, itp.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...