Skocz do zawartości

Nowy kompakt tani w użytkowaniu


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maniek - ile realnie jest rata za takiego golfa? Kombi brałeś czy zwykłego? No i jaki jest ten limit km? Widzę ofertę na stronie, ale tam trzeba podawać nr tel a ja niekoniecznie chcę żeby do mnie wydzwaniali :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszperałem wczoraj po dilerach i wynajem dlugoterminowy jest fajną opcja, na pewno tańszą od leasingu. Oczywiście dla kogoś, kto chce pojeździć autem np. trzy lata i potem je oddać. Jak ktoś potrzebuje np. miejskiego autka do przebiegów 20 tys rocznie, to może mieć prostą wersję VW Polo już za 430 netto miesięcznie w opcji na 3 lata. Aha, jak poszperasz filipr to na stronie VW masz kalkulator wynajmu i możesz sprawdzic cenę wybranego Golfa w wynajmie (z tym że wynajmem nie zawsze objęte są wszystkie modele).

Jest dość fajna opcja wynajmu astry 1.4 150KM full wypas z już jakimś pakietem serwisowym za około 860 netto miesięcznie - to już z pełną ochroną serwisową (ale tu dochodzi 7.400pln na starcie udziału własnego który trzeba by doliczyć do kosztu użytkowania przez 3 lata co podraża ofertę), podobnie wychodzi nieźle wypasiony Peugeot 208 czy np Kia Venga. Golf czy Focus w sensownym wyposażeniu wyszedł mi okolo 1000pln.

Czyli czas obejrzeć te samochody organoleptycznie. Moja roczna Toyota Corolla w wykupie wychodzi 41 tys netto (przebieg niecałe 20 tys), ale odpuszczę raczej bo średnio mi się spodobała.

Aha - różnice w racie dla przebiegów rocznych 20 i 30 tys. km o zazwyczaj około 60-80 pln. netto miesięcznie, więc niewielki. Zwykle proponują okres wynajmu 3 lub 4 lata, rzadziej dwa. Rok tylko Kia z tych co sprawdzałem.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek, a patrzyłeś na Civica? Jak ma być oszczędny i w benzynie, to silnik 1.4 100KM będzie zajebisty. (Zakładając że na 2 lata i masz w dupie serwis)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem. Chciałem jeszcze Citroena C4 sprawdzić ale akurat strona www Citroena jest wyjątkowo mało czytelna. Jutro może przejadę się do salonu VW i Kii, sprawdzę też tego Opla chociaż nie podoba mi się opcja 10% wpłaty na starcie.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem. Chciałem jeszcze Citroena C4 sprawdzić ale akurat strona www Citroena jest wyjątkowo mało czytelna. Jutro może przejadę się do salonu VW i Kii, sprawdzę też tego Opla chociaż nie podoba mi się opcja 10% wpłaty na starcie.

To w Hondzie jest chyba od 10%. Ale fura zajebista. Przede wszystkim jest zajebiście pakowna. Tylną kanapę podnosisz do góry i pakujesz rower bez żadnego wysiłku (2 sztuki). Tylko przednie koła odkręcasz. Jak masz jechać we dwójkę z rowerami, to możliwość jazdy bez bicykli na bagażniku jest na prawdę zajebista.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli piszecie o tym civicu z futurystyczną deską rozdzielczą i quasisportowym wyglądzie, to to kompletnie nie moja bajka.

Jeżeli Ty Staszku przedłożyłbyś C4 nad Civica, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. :) Zobacz jeszcze fiata 500 :biggrin:

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-5748-0-32955000-1476373065_thumb.jpg

Przedłożyłbym. Powiem więcej: od civica bardziej podoba mi się Hyundai i20. A fiat 500 bardzo mi się podoba, rozważam zakup za ileś-tam-lat wersji z dachem z materiału (jak na zdjęciu powyżej) zamiast motocykla do wyjazdów gdzieś na południe Europy np.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłożyłbym. Powiem więcej: od civica bardziej podoba mi się Hyundai i20. A fiat 500 bardzo mi się podoba, rozważam zakup za ileś-tam-lat wersji z dachem z materiału (jak na zdjęciu powyżej) zamiast motocykla do wyjazdów gdzieś na południe Europy np.

Nieśmiało wtrącę w takim razie, że 500 w różnych wersjach trzykrotnie wygrywał plebiscyt na najbardziej gejowski samochód :biggrin:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...