Skocz do zawartości

kawasaki kmx 125 strasznie kopci


Czy-bit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Oleju do benzyny dałem 1:50, zmieniłem uszczelke pod głowicą bo myślałem że może woda z chłodnicy wali na tłoka i przez to tak kopci, ale jednak nie. Wiecie może co może być tego przyczyną? Bo jak jade to nic za mną nie widać :D na wolnych obrotach praktycznie wcale nie kopci, ale jak się już da gazu to zadymione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem to mi kapie z jakiejś uszczelki po lewej stronie od dołu. Ale to dlatego by tak kopcił? Bo jak by oleju ubywało to możliwe, że ten olej idzie w cylinder i go przepala co nie? Na wolnych obrotach 3-4k nic nie kopci, dopiero jak dodam gazu to kopci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a generalnie to pozatym tym że ciebie nie widać normalnie to jeździ ?? wkręca się na obroty nie przerywa wszystko ok ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje gdyby pobierał olej uszczelniaczem to były by problemy z rozruchem pieca i jego moca :) chyba ze delikatnie pobiera ale wtedy by raczej tak nie kopcił jak to opisuje autor postu :) zawsze można upuścić trochę krwi z sprzęgła i zobaczyć jak wygląda olej bo olej dostaje sie do skrzyni korbowej ale zapewne ze skrzyni coś tez ucieka do oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzisiaj porządnie rozgrzałem motor przed jazdą i nie kopcił. Wody z chłodnicy też nie ubywa. Tylko nie podoba mi się jak jade na 5 biegu, niby daje mu full gaz ale tak przerywa trochę, i gdy przekręcę manetką to już jest spoko. Gaźnik musze wyregulować bo za dużo paliwa dostaje. I ogólnie wkręca się max 8-9k obrotów, wie ktoś może dlaczego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...